A ja jestem mega zadowolony, Obsługa się poprawiła,Czysto schludnie i przyjemnie. Byłem wieczorem miła pani poleciła mi lasagne Bardzo się najadłem i była mega smaczna. Serdecznie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Olaf Gdansk ★★★★★
-
Gabriela Kwiatek ★☆☆☆☆
Mimo wyraznie napisanych godzin otwarcia, drzwi zamkniete na klucz o godzinie 19:30, brak zadnej kartki “ zaraz wracam”, nie pierwsza taka sytuacja
-
Katarzyna Rogula ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa, Pan po przywołaniu go dzwonkiem (nigdy nie ma obsługi przy kasie) z wielką łaską na twarzy podszedł aby odebrać ode mnie paczkę, po czym rzucił we mnie potwierdzeniem nadania i się odwrócił.
-
K ★☆☆☆☆
Godzina 18:30 a sklep nieczynny, pomimo zupełnie innej informacji w Google i na drzwiach. Niepoważni ludzie, nie polecam.
-
baby Pie ★★★★★
Bardzo miła obsługa,fajny sklep,polecam!!!
-
Oskar Lewandowski ★☆☆☆☆
Arogancka i niemiła obsługa. Według Pań jeżeli chcesz zapłacić kartą musisz korzystać z kas samoobsługowych niezależnie od tego czy Pani jest zajęta czy nic w danym momencie nie robi. Zdarza się to notorycznie, jeżeli zaś powiemy ze chcemy zapłacić kartą przy kasie z ekspedientem, otrzymujemy wielki wywód i przewracanie oczami. Kompletnie nikomu to niepotrzebne gdy obok jest sympatyczna obsługa z żabce!
-
Mateusz ★★★★☆
Fajny nieduży sklep osiedlowy, ale większy od Żabki. I to na plus. Jest szansa, że znajdzie się produkt, którego potrzebujemy. Na minus bardzo brzydkie warzywa i owoce, zdecydowanie za długo leżą. Próbując kilka razy kupić warzywa najczęściej wychodziłem z niczym.
-
Gabriel S ★★★★★
Mały sklepik dobrze doposażony, bardzo czysto obsługa jak to obsługa sklepu ma raczej mało czasu na rozmowę z klientem plus maseczki(Takie czasy) na plus na pewno to że warzywa są często "przebierane" a alejki czyste
-
Paweł Orłowski ★★★★★
Nie wiem skąd takie opinie poprzedników … Panowie byli najprawdopodobniej pod mocnym wpływem % i mieli ograniczone możliwości poznawcze albo sklepy im się pomyliły. Czytając takie brednie musiałem zareagować. Byłem w tym sklepie wielokrotnie. Obsługa jest fenomenalna. Bardzo życzliwa i serdeczna. Zawsze uprzejma. Nigdy nie miała miejsca jakaś nieprzyjemna sytuacja. Każdy może się o tym przekonać robiąc zakupy. Pozdrawiam Panią Sylwię zawsze uśmiechniętą. Polecam serdecznie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stokrotka?
Stokrotka znajduje się przy Taśmowa 8/lok U1, 02-677 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?
Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200
Jak można dotrzeć do Stokrotka?
Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku