Bardzo dobrze wyposażony sklep. Gdyby nie porblemy z kasami samoobsługowymi, z którymi się ostatnio borykałam, na pewno byłaby piątka. Ale generalnie najlepiej wyposażony sklep w okolicy.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Tsangaras ★★★★☆
-
Łukasz Kozicki ★☆☆☆☆
Ostatecznie odkąd korzystam z kas samoobsługowych było ok. Przypomniałem sobie, że ostatnio musiałem jednak skorzystać ze zwykłej kasy i było to doświadczenie średnio przyjemne. Poszło o to, że nie ma jak wydać reszty i kazała płacić kartą. Po zwróceniu uwagi kasjerce, że powinna poszukać drobnych i przyjąć płatność zgodnie z wyborem klienta to ta kasjerka zrobiła się nie miła i w stosunku do mnie. Kolejna przykra niespodzianka. Sprzedają przeterminowane o tydzień pasztety, po otwarciu paczki okazało się, że były już nawet spleśniałe. Uprzedzając zarzut że mogłem datę przydatności przeczytać...
-
Wojciech Sychowicz ★★★★☆
Lubię ten sklep bo jest po drodze jak wracam z Warszawy. Również oni mają takie jedno ciastko z budyniem, którego nie widziałem nigdzie indziej i to jest ważny punkt w mojej drodze do cukrzycy typu 2. Polecam, miła obsługa.
-
Ania ★☆☆☆☆
Często robię zakupy w Biedronce i w wielu już byłam w różnych regionach Polski, ale to co zobaczyłam dzisiaj w tej, to po prostu szok od progu. Brud, bałagan, braki towaru i do tego jeszcze totalnie chaotycznie poukładany towar. Tragedia. Co druga alejka nieprzejezdna wózkiem, bo albo paleta z towarem, albo leżące śmieci.. naprawdę doznałam szoku. W gorszej Biedronce nigdy nie byłam. Radzę omijać szerokim łukiem. Personel akurat był w porządku.
-
Paulina Szymańska ★★★★☆
No elegancko, biedrax rządzi, promocje robi, inflacji nie szanuje, klientów czasem też. Ważne że obsługa rozumie polski (choć sama średnio mówi).
-
Krysia Piłka ★★★★☆
Najbardziej cenię krajalnicę do chleba i to że chleb jest wypiekany na bieżąco. Ogólnie czysto i towar uzupełniany.
-
eŁ De ★★☆☆☆
Zabawna historia, bo właśnie chciałem podnieść ocenę wystawioną jakiś czas temu. Ostatecznie odkąd korzystam z kas samoobsługowych było ok. Przypomniałem sobie, że ostatnio musiałem jednak skorzystać ze zwykłej kasy i było to doświadczenie średnio przyjemne. Pani kasjerka postanowiła się kłócić z koleżanką, która zrobiła sobie u niej zakupy bez kolejki. Poszło o to, że nie ma jak jej wydać reszty. A klienci tak sobie stali i patrzyli, aż w końcu łaskawie dojdą do konsensusu. Po zwróceniu uwagi, kasjerka zrobiła się nie miła i w stosunku do mnie.
-
glestinka ★☆☆☆☆
Wyproszono mnie z psem towarzyszącym - nigdy nikt nie prosił mnie o dokumenty potwierdzające fakt iż takim psem jest. Dodatkowo Pani była bardzo nie profesjonalna i chamska wobec mnie. Nie polecam.
-
robert kaczorowski ★☆☆☆☆
Bardzo duże kolejki. Gdzieś od dwóch miesięcy jest problem z kasami samoobsługowymi. Zazwyczaj działają dwie na 4. Często się zacinają a osoba która je odblokowuje jednocześnie jest na kasie i ma Klientów. Generuje to tylko frustracje którą Klienci nie raz wyładowują na obsłudze. Dużo towaru stoi w alejkach przez co jest problem z poruszaniem się i robieniem zakupów. Rekompensuje to obsługa która stara się być miła I uczynna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy 3 Maja 132, 05-800 Pruszków, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku