Opinie

  1. Sylwia ★☆☆☆☆

    Nie polecam boksu chyba 176 co na przeciwko po skosie wlascicielem jest ta sama osoba. Z reszta nie pozwalają robić zdjęć, co od razu skreśla jako potencjalne miejsce do zakupu kreacji. Bardzo chamsko zachowała się jedna sprzedawczyni do mojej mamy. Jakby pracowała za karę, opryskliwa, widać od razu złe spojrzenie, przy kości. Musiałyśmy aż wyjść z tego boksu. Nie rozumiem jak można tak podle traktować klientów. Może Pani była bardzo zakompleksiona i powinna pamiętać że jest tylko malutkim sprzedawcą a nie wielkim bossem firmy. Życzę Pani dużo pokory i więcej uśmiechu do klientów, nawet tych łamiących niechcący wieszaki. I stosować się do zasady: KLIENT NASZ PAN

  2. dorocica 777 ★★★☆☆

    odwiedzałam po kilku latach i nic sie nie zmieniło. można kupić tam jedynie kreacje na wesele i to mocno świecąca, garnitur męski, stoisk a górze mało.

  3. Anna K-G ★★★★★

    Jeśli potrzebujecie ubrać się na przyjęcie, wesele, wizytę czy planujecie kupić suknie ślubną, garnitur polecam Centrum Młody Nadarzyn. Był przed Maximusem i go przeżył. Duży wybór dobrych jakościowo ubrań polskich firm choć nie tylko można rośniesz kupić i francuskie pięknie wykonane i eleganckie sweterki, cardigany, sukienki itp. odzież. Ceny są różnorodne i niedrogie i te droższe ale czasem wiszą także drogie przecenione o pół ceny na wieszakach w alejkach. Kupiliśmy tam garnitur dla zięcia, przepiękną niecodzienną suknie ślubną dla córci. Dla przyjaciółki wizytową sukienkę. Bardzo polecam.

  1. Sylwia Ż ★★★★★

    Specyfika miejsca raczej ubrań okazjonalnych. Szczególnie jedno miejsce przypadło do gustu. Rewelacyjna Pani Ewa, która zdecydowanie ma podejście do klienta. Nie wciska na siłę za to ma świetny pomysł w zaoferowaniu tego co klientowi zdecydowanie może się podobać a przede wszystkim z gustem i wygodą.

  2. Agata ★★☆☆☆

    Jeśli szukacie białej sukienki na ślub/poprawiny - szkoda czasu, niczego tu nie znajdziecie. Jest jakiś wybór sukienek dla druhn/gości, ale większość sklepów ma bardzo podobny towar, najczęściej już lekko przestarzały. Mogę polecić pawilon nr 170 (nazwy sklepu nie pamiętam), tam były najładniejsze kreacje i naprawdę miła obsluga

  3. Anna Gralewska ★☆☆☆☆

    Dawno mnie tam nie było, jednak po ostatniej wizycie jestem rozczarowana, na 1 piętrze większość sklepów jest nieczynna. Na parterze jest dużo sklepów, aczkolwiek kilka godzin spędzonych na poszukiwaniu sukienki spełzło na niczym, gdyż w większości sklepów ceny mocno wystrzelone. Toalety oferują olbrzymią moc wrażeń, można tam spędzić sporo czasu, gdy zacina się zamek w kabinie. Absolutnie żadnego automatu z napojami, wodą czy też kawą.

  1. Nina ★★★★☆

    Towary mogłyby być bardziej różnorodne. Drogo, jak na przeciętną kieszeń. Zwykle sukienki ponad 300. Zwykłe są też za 700. Można coś wybrać. Małe Centrum, więc szybkie zakupy..

  2. Leon Pydyn ★★★★☆

    Bardzo fajne miejsce, na kostiumy na komunię święta, chrzest i inne wydarzenia. Daje 4 gwiazdki, bo odejmuję jedną za windy. Psuły się co minute. Jedna stała pomiędzy piętrami z otwartymi drzwiami, w jednej wyłączone światło, a ostatnia najgorsza. Więziła Pana na wózku bo nie chciała ruszyć. Zamknęła drzwi w połowie i jechała Góra dół i tak dalej. W końcu serwis przyjechał. Masakra z windami, ale tak, fajne miejsce. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Mody Nadarzyn?

Centrum Mody Nadarzyn znajduje się przy Aleja Katowicka 51, 05-830 Nadarzyn, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Mody Nadarzyn?

Można skontaktować się z Centrum Mody Nadarzyn pod numerem +48 227 395 500

Jak można dotrzeć do Centrum Mody Nadarzyn?

Do Centrum Mody Nadarzyn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements