Opinie

  1. Ewelina Kędzierska ★☆☆☆☆

    Sklep wiecznie zamknięty „zaraz wracam”

  2. Natalia Taras ★★★★★

    Bardzo miła Pani :) moja ulubiona stokrotka

  3. Michał B ★★★☆☆

    Często brakuje towaru, napoje stoją na środku sklepu nierozpakowane z palet, co utrudnia przejście. Warzywa są zbyt rzadko przebierane przez co często nieświeże. Na szybkie zakupy ok.

  1. Monia Monia ★☆☆☆☆

    Dno , moja córka tam pracowała i nawet nie potrafili uczciwie zapłacić . Została oszukana a w dodatku jeżeli klient zrezygnował z zakupu fajek lub alko a nabite już było na paragon to pracownicy musieli za to płacić bo rzekomo to już poszło i nie można nic z tym zrobić . To było jakiś czas temu ale do dziś pamiętam jej zawiedzioną minę jak dostała jakieś ochłapy zamiast wypłaty . Oczywiście sama musiałam pojechać i wykłócić się o pieniądze bo twierdził że nic się nie należy bo ona nic nie robiła i ma to nagrane . Pokazać tego jednak nie chciał i dopiero kiedy został postraszony inspekcją pracy powiedział żeby przyjechać po te ochłapy na drugi dzień .Żenada

  2. Ivan Pruchai ★★☆☆☆

    Słabo wypada ten sklep na tle innych. Kupowałem tu kawę oraz hot-dogi - sprzedawca nie miał wiedzy o parówkach, do urządzenia z kawą utrudniony. Nie wiem czy tutaj tak zawsze (byłem przejazdem).

  3. Moje sumienie ★☆☆☆☆

    Nie wiem co w tym sklepie się dzieje bo lubiłem ten sklepik ale po zmianie właściciela musiałem zmienić opinie. jakieś nowe porządki a raczej nie porządki, nie polecam a nowym właścicielom przydało by się jakieś szkolenie. EDIT, właśnie się dowiedziałem że odeszły z pracy przemiłe dziewczyny.

  1. Karol Zupnik ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Proszę nie sugerować się opiniami foliarzy, którzy wylewają pomyje na pracowników za to, że zwrócili im uwagę na brak maseczki. Sam kiedyś zostałem grzecznie upomniany, bo zapomniałem o godzinach dla seniorów. Ktoś wykonuje swoją pracę i tyle.

  2. Piotr Kuliński ★★★★★

    Na szybkie zakupy jak najbardziej OK, miła obsługa, czysto i wszystko jest co potrzeba.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Zamkowa 8, 03-890 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements