Cała obsługa mega tylko jedna Pani tu nie pasuje ekspedientka "rudy kolor wlosów, niska szczupła chyba p. Marysia" to osoba o mega niskiej kulturze osobistej, zatrzymała sie w czasach PRL, bez szacunku do klienta, uzywa przy dzieciach wulgaryzmów. Długi czas zastanawiałam sie czy pisać tą opinie ale po tym co usłyszałam w tamtym tygodniu doszłam do wniosku ze ktos powinien otwarcie to powiedziec aby szefowa mogła zareaowac. Rozumiem ze nie ma ludzi do pracy ale taka obsluga to tylko klientów odstrasza. Jak ktos skończył 8 klas podstawówki to nie znaczy ze sie nadaje do kontaktów z klientem :-(. Nie wspomne o tym ze nie umie liczyc nawet na kalkulatorze poniewaz mnie i jeszcze pare osob w tym mojego syna juz nie raz oszukała przy wydawaniu i po zwroceniu uwagi "głupio sie smieje ze dobrze ze na moja korzyść - zachowanie dno" . Sklep i pozostała obsługa na najwyższym poziomie ale ta jedna szanowna Pani robi krecią robote.
Zdjęcia
Opinie
-
Pila Bet ★☆☆☆☆
-
Gabriela Salamon-Zwolak ★★★★★
Bardzo sympatyczna Pani, w Żabce nie chciano mi przyjąć paczki do nadania ze względów na gabaryty (nie były wcale duże), Panie nie dość że była bardzo miłą to bez problemu przyjęła. Dodatkowo kupiłam przepyszne serniki baskijskie w wersji mini!!! Na pewno wrócę chociażby ze względu na dobry asortyment.
-
Patrycja z ★☆☆☆☆
Tłusty czwartek, kupione pączki na wagę stare.. Cena jak za żyto, szkoda że nie idzie to w parze z jakością. Gdybym wiedziała, że pączki są stare to na pewno bym nie kupiła.
-
Katarzyna Płoszczuk ★★★★★
Miła obsługa, duży wybór świeżych wędlin, pyszne ciacha. Jak coś się potrzebuje to Panie zawsze znajdą w tym małym sklepiku:)
-
Wojciech Zawadzki ★★★★★
Bardzo miła obsługa i zawsze swiezutki towar
-
Iwona Koprowska ★★★★★
Nasz przy osiedlowy sklepik :) szeroki asortyment o który bardzo dba właścicielka: wędliny, ciasta, pieczywo i wiele, wiele innych rzeczy... Zakupy 7 dni w tygodniu. Miła obsługa też ma znaczenie- więc dodaje ❤
-
Małgorzata Wojciechowska ★★★★★
Bardzo miła obsługa, duży wybór asortymentu spożywczego, duży plus za chęci otwierania sklepu w niedzielę.
-
Piotr Florczuk ★★★★★
Rewelacyjna obsluga, towaru dużo ooo zawsze. Super.
-
Andrzej Wierzbicki ★★★★★
Uwielbiam ten sklepik i pracujące tam panie. I zawsze zaskakują mnie, ponieważ jeśli o coś zapytać, to okazuje się, że jest na półce - mimo niewielkich rozmiarów sklepiku. Parking przy ulicy, raczej nie ma problemów ze znalezieniem miejsca.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep spożywczy?
Sklep spożywczy znajduje się przy Krynoliny 20A, 03-690 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep spożywczy?
Można skontaktować się z Sklep spożywczy pod numerem +48 885 147 116
Jak można dotrzeć do Sklep spożywczy?
Do Sklep spożywczy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku