Zakupy kosztowały 16.50zl dałem 17zl i pan na kasie mi nie wydał 0.50zl nie polecam dawać więcej hajsu
Zdjęcia
Opinie
-
Minh Trí Alex Nguyễn ★☆☆☆☆
-
RV ★★★★★
Świetna Żabka! Sklep zawsze czysty, obsługa uśmiechnięta i pomocna. Dużo promocji i wygodne godziny otwarcia. 11.09.2025
-
Antonina V ★★★★★
Robie tu zakupy czesto i zawsze jestem zadowolona. Produkty swieze, obsluga w porzadku. Nigdy nie trafilam na przeterminowany towar czy nieuprzejmosc. Polecam i dziekuje calemu zespolowi Zabki
-
Vladimir Iurovskii ★☆☆☆☆
Byłem w szoku. Coś takiego jeszcze mi się nie przydarzyło. Od samego rana nakrzyczeli na mnie pracownicy za kawę. Opowiem swoją historię – mam kawonament w aplikacji Żabka, który zapewnia darmową kawę codziennie. Ten abonament istnieje już od wielu lat i regularnie go kupuję, i NIGDY nie było problemów. Cały haczyk polega na tym, że po jego zakupie pojawia się paragon, na którym jest napisane 3,90 zł – i to już opłacona transakcja. Ale pracownicy, którzy najwyraźniej nigdy o tym nie słyszeli, zobaczyli paragon z 3,90 zł i zaczęli żądać, żebym zapłacił tę kwotę, chociaż ten paragon to już efekt opłaty. Przez 10 minut krzyczeli na mnie o te 4 zł, nie chcąc mnie słuchać ani zapytać kogokolwiek innego o to, jak działa aplikacja. W końcu dałem te 4 zł, tylko po to, żeby przestali krzyczeć. Ludzie, UWAŻAJCIE! Nie chodźcie do tej Żabki – tutaj robiąc zakupy, mogą się na was rzucić i oskarżyć o wszystkie grzechy świata! P.S. Pani starsza przy kasie starała się być uprzejma – najwyraźniej dopiero zaczęła pracę i nie zna jeszcze zasad działania systemu.
-
kot Plod ★★★★★
Bardzo zadbany sklep! Polecam :)
-
Figaro Felo ★★★★★
Wysoki standard sklepu! Zawsze bardzo czysto, wszystko świeże. Obsluga bardzo miła. Inne sklepy powinny brać przykład.
-
A. Krupa ★★★★★
Przemiła i zawsze uśmiechnięta obsługa, polecam!
-
Paulina Kowalczyk ★★★★★
Po zmianie ajenta to druga z najlepszych żabek na osiedlu :)
-
Mateusz Blicharz ★☆☆☆☆
W sklepie jeden z pracowników myje szkło wokół lady z hot dogami bez maseczki. Mi została zwrócona uwaga o założenie i zgodnie z prośba założyłem od razu. Po zapytaniu czemu ja mam się stosować do zaleceń a sprzedawcy nie właściciel mówi ze jest wiele sklepów obok i jak się nie podoba to mam wyjść. Dodatkowo tekst na koniec „to mój sklep i mogę robić co mi się podoba”. Chyba właściciel cofnął się do czasów Prl
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Wąwozowa 6/lok. 5A, 02-796 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku