Opinie

  1. Mrs Aria ★★★★★

    Obsluga sympatyczna Pan Damian ochroniarz bardzo miły i profesjonalny bez wpędzania nas w stresująca sytuację bardzo szybko zweryfikował alkohol na kasie które zwyczajnie pikal widać że człowiek zna się na swojej pracy jest bardzo miły pani na sklepie również nam pomogła i poleciła odpowiedni produkt polecam sklep duży więc jest w czym wybierać

  2. Zuzanna ★☆☆☆☆

    Pracownica działu rybnego nie była w stanie udzielić żadnych informacji ani doradzić w wyborze produktu, nie potrafiła również przekazać podstawowych informacji na temat oferowanego łososia. Dodatkowo zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez nieczytelnie oznaczoną cenę. Obsługa w dziale rybnym była nieuprzejma i nieprofesjonalna. Jesteśmy bardzo niezadowolone z jakości obsługi w sklepie.

  3. Aleksandra Wyszomierska ★★★★★

    A ja lubię ten sklep. W spokoju można zrobić zakupy, produkty świeże, obsługa pomocna. Ludzie narzekają na ceny, obsługę...jeśli mi jakiś sklep nie odpowiada to szukam innego... Nie jestem osobą, która często wystawia opinie, ale mam wrażenie, że tutaj sporą robotę robi konkurencja, więc proponuję się przejść samemu na zakupy i zobaczyć co i jak. Lubię, polecam i będę wracała :)

  1. Agnieszka Jabłońska ★☆☆☆☆

    Strasznie drogo, a do tego trzeba jeszcze pilnować, żeby nie zostać oszukanym. Pani ekspedientka nabiła mi dwa razy pomidorki koktajlowe i udawała, że nic się nie stało. Ciężko w to uwierzyć, bo skanowała wyjątkowo powoli, więc raczej widziała co robi. Oczywiście na paragonie było widać jak byk dwie pozycje. Gdy poprosiłam o zwrot, zaczęły się schody. Pani niemiła, z problemami z językiem polskim i żadnej chęci, żeby się dogadać. Czekałam długie minuty na kierownika, a zwrotu nie dostałam na kartę, tylko w garści drobniaków. Brak kas samoobsługowych to już w ogóle jakieś nieporozumienie w dzisiejszych czasach. Niestety nie wrócę i radzę dobrze patrzeć na ręce przy kasie, bo można się nieźle naciąć.

  2. Marek Huzarewicz ★☆☆☆☆

    Dzisiaj, nie po raz pierwszy (!), miała miejsce sytuacja, którą uważam za skandaliczną: wkładając do wózka jogurty i puddingi trafiłem na kilka sztuk z datą 17 lipca! A dzisiaj jest 20 sierpnia! Jest to zachowanie notorycznie praktykowane po stronie obsługi sklepu. Raz, drugi, można przymknąć oko, zakładając, że to nie zła wola, tylko ludzkie przeoczenie. Ale nie kolejny raz. Wielokrotnie zwracaliśmy z żoną uwagę managerom sklepu, że taka praktyka ma miejsce. Jak widać, nikt z nich nie przejął się ryzykiem utraty reputacji. Warto też pamiętać, że od sklepu z tak wysokimi cenami siłą rzeczy wymaga się więcej! A zatem zadbajcie, drodzy państwo, o utrzymanie klienta i nie róbcie go w konia przy każdej nadarzającej się okazji.

  3. Anna Nowicka ★★★★★

    Asortyment pierwsza klasa, duży wybór serów, świeże ryby i owoce morza, wędliny jakościowo lepsze niż w innych carrefourach i nie tylko nawet schabowy smakuje lepiej widać że właściciel stawia na jakość jak również dba o profesjonalny personel, ceny wyższe ale za taki towar warto zapłacić więcej, Polecam !!!

  1. Grzegorz Bytowski ★☆☆☆☆

    Zła ocena..ceny naprawdę z kosmosu.wssystko średnio droższe o nawet 30procent niż w innych sieciach.wedliny poniżej 60zl za kg są poprostu niedobre..niewiem w kogo ten market celuje ale po 3zakupach w nim już więcej nie zamierzam tam się wybierać.niepozdrawiam.

  2. Aleksandra Galinska-Galecka ★★★☆☆

    Generalnie asortyment fajny, wszystkie produkty duzo drozsze niz gdzie indziej, ale sa tez produkty przeterminowane i to juz pokazuje podejscie do klienta. Dzisiaj na polce w pierwszym rzedzie staly sloiki z Borowka z data waznosci, uwaga: sierpien 2021! To juz nie jest brak uwagi, teho nie da sie wytlumaczyc, kiedy mamy luty 2022! I niestety to nie pierwszy raz...

  3. Beata Bronny ★★★★☆

    Lubię ten sklep, ze względu na lokalizację „po drodze” w kierunku moich wyjazdów weekendowych a także brak tłoku … . Produkty dobre, świeże ciekawe pieczywo i fajne przetwory z różnych stron świata. Dobrze, ze zachował się poziom po byłym tu Piotrze i Pawle. Polecam także ze względu na ekologiczne opakowania

  1. Artur Głowacki ★★★★☆

    Jeśli trafi tu na kacu klient z Biedronki, to gwałtownie będzie poszukiwał toalety, bo z wrażenia, że grejpfruty i pomarańcze są po 12.99, dostanie rozwolnienia. Jeśli zaś jesteś menedżerem, zabłąkałeś się w okolicy i zgłodniałeś, to zrobisz niezłe zakupy, pod warunkiem, że masz dochody od 20 K w górę miesięcznie. Wędlinka w dobrym wyborze; dojrzewające szynki niemieckie, włoskie i hiszpańskie, kilka rodzajów chorizo (ja osobiście wolę węgierską oryginalną kiełbę). Z orientu coś wybierzesz, ale szału nie ma: sos ostrygowy tylko jeden rodzaj, ale jest! Powiedziano mi, że są tu wspaniałe owoce morza. Chyba zaopatrzeniowiec miał zły dzień, bo ze świeżych ryb był tylko łosoś i to hodowlany, co w tak szlachetnej okolicy nie przystoi. Za to wolne miejsca na parkingu zachęcają.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Carrefour Market?

Carrefour Market znajduje się przy Warszawska 171, Klarysew, 05-520 Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Carrefour Market?

Można skontaktować się z Carrefour Market pod numerem +48 801 200 000

Jak można dotrzeć do Carrefour Market?

Do Carrefour Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements