Miło czysto i dobrze zaopatrzony sklep
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Kostera ★★★★★
-
Justyna Ch ★☆☆☆☆
Ostatni raz robię zakupy w tym sklepie. Piątek ok.godz.12.00. Najpierw wystałam się w kolejce na dziale mięsnym ok.15min,obsługiwała tylko jedna Pani,druga w tym czasie, kiedy widać było, że jest kolejka była na przerwie. Następnie kolejka do kasy,była czynna tylko jedna.Na moją prośbę o otwarcie drugiej kasy,ponieważ bardzo źle się czułam tego dnia Pani zadzwoniła dzwoneczkiem i tyle. Kasa się nie otworzyła. Czekałam dalej.
-
Andrzej R. ★★☆☆☆
Ceny wyższe niż w innych podobnych sklepach, kasa jest albo nie ma, a kolejność obsługi przy ladzie zależy od tego, z której strony stanie bezczelniejsza emerytka. Sklep zupełnie nie warty uwagi, jedyny powód żeby z niego korzystać to obecność jednego z nielicznych bankomatów w okolicy - ale chyba będę dojeżdżać do innego tylko po to, by omijać to miejsce.
-
Andrzej R ★★☆☆☆
Ceny wyższe niż w innych podobnych sklepach, kasa jest albo nie ma, a kolejność obsługi przy ladzie zależy od tego, z której strony stanie bezczelniejsza emerytka. Sklep zupełnie nie warty uwagi, jedyny powód żeby z niego korzystać to obecność jednego z nielicznych bankomatów w okolicy - ale chyba będę dojeżdżać do innego tylko po to, by omijać to miejsce.
-
Fran Ek ★☆☆☆☆
Jakaś masakra! 15 minut w kolejce! Kasjerki nie ogarniają, mylą się, wołają kolejna kasjerkę, która nie ma czasu bo coś wykłada i drze się przez cały sklep. Powolne ruchy… najgorszy sklep na szybkie zakupy. Nie polecam!
-
Sayuri 1234 ★☆☆☆☆
Bardzo rzadko robię zakupy w tym sklepie. Po każdej wizycie przypominam sobie dlaczego! Ale dzisiejsza wizyta sprawiła, że wystawię ocenę. Pani w mięsnym (młoda, czarne włosy) jest tak niesympatyczna, naburmuszona i cięta, że śmiało może rywalizować z Paniami na poczcie "jak zniechęcić Klienta". Mięsny zawsze był tragiczny w Panoramie - prosisz 10 plastrów, dają Ci 15. Przeterminowane towary, czynna jedna kasa i kolejki, ścisk w sklepie, że ledwo można się poruszać. I kto wymyślił chrupki/chipsy w 5 miejscach w sklepie??? Odechciało mi się raz na zawsze.
-
SK ★☆☆☆☆
Bardzo rzadko robię zakupy w tym sklepie. Po każdej wizycie przypominam sobie dlaczego! Ale dzisiejsza wizyta sprawiła, że wystawię ocenę. Pani w mięsnym (młoda, czarne włosy) jest tak niesympatyczna, naburmuszona i cięta, że śmiało może rywalizować z Paniami na poczcie "jak zniechęcić Klienta". Mięsny zawsze był tragiczny w Panoramie - prosisz 10 plastrów, dają Ci 15. Przeterminowane towary, czynna jedna kasa i kolejki, ścisk w sklepie, że ledwo można się poruszać. I kto wymyślił chrupki/chipsy w 5 miejscach w sklepie??? Odechciało mi się raz na zawsze.
-
krzysztof stopka ★★★☆☆
Sklep trochę z lat 90tych. Ale towar ok.
-
boguslaw ziolkowski ★☆☆☆☆
Pani sprzedawczyni na stanowisku z alkoholami nie chciała przyjąć towaru bo postawiłam koszyk na ladzie ,stwierdziła że na taśmie wszyscy wykładają więc i tu powinni .To już kolejny raz mnie tak potraktowano przy tej kasie .Na stanowisku jest bardzo mało miejsca i odbiór z koszyka jest o wiele łatwiejszy i dla kasjerki i dla kupującego a po za tym są dwie kasy z taśmami ale tylko jedna czynna .Obsługa w tym sklepie stała się mało sympatyczna NIE POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Supermarket Panorama?
Supermarket Panorama znajduje się przy Księdza Teodora Zagańczyka 5, 05-230 Kobyłka, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Supermarket Panorama?
Można skontaktować się z Supermarket Panorama pod numerem +48 227 863 315
Jak można dotrzeć do Supermarket Panorama?
Do Supermarket Panorama można dotrzeć, korzystając z poniższego linku