Jeden z najlepszych salonów Vistuli w jakim gościłem. Głównie przez personel, który tam pracuje. Pani Monika jest urodzona do handlu i pracy z ludźmi. Dziękuję za Pani życzliwość, humor i otwartość na klienta. Dziękuję wszystkim pracującym bo moda to zabawa, radość i dobre samopoczucie.
Zdjęcia
Opinie
-
Magneto Media ★★★★★
-
Łukasz Kobierski ★★★★★
Pomocna obsługa sklepu i spory wybór ubrań.
-
Łukasz Ściągaj ★☆☆☆☆
13.07 około godziny 15:00 odwiedziłem salon w raz z Żona w poszukiwaniu marynarki, po wejściu szybko powiedzieliśmy Pani czego szukamy. Pani obsługująca od początku nie przejawiała nami zainteresowania, po tym jak Żona zapytała o jasne propozycje marynarek to usłyszeliśmy ze nie ma, a jak Żona wskazała jasna marynarkę to usłyszeliśmy ze „ padniemy” po usłyszeniu ceny. Bardzo nie miło się poczuliśmy i na pewno tam nie wrócimy.
-
Luzik Arbuzik Art ★★★★★
Bardzo polecam ten salon. To jeden z niewielu salonów w Warszawie gdzie można liczyć na fachową i życzliwą obsługę od wejścia. Pani Agnieszka oraz Pani Monika z uśmiechem na twarzy zawsze bardzo dobrze doradzają, idealnie dobierają rozmiary i jeszcze kojarzą klientów z wizyty na wizytę. W salonie panuje bardzo miła oraz uprzejma atmosfera - z takimi pracownikami to bez problemu zbudujecie potęgę oraz siłę Marki Vistula!!!
-
Kuba ★★★★★
Długo nie mogłem znaleźć dla siebie garnituru i dopiero właśnie w tym sklepie mi się to udało. Wszystko dzięki fachowej pomocy przemiłych Pań. Zdecydowanie od samego początku czułem, że Panię chcą mi pomóc. Fajnie w nie w nachalny sposób pomogły mi skompletować całość. Nie było problemu z wyjęciem 6 koszul czy garniturów. Zdecydowanie polecam, przede wszystkim za względu na bardzo dobrą obsługę i fajna atmosferę.
-
Anna Krawczyk ★★★★★
Bardzo polecam ten salon. To jeden z niewielu salonów w Warszawie gdzie można liczyć na fachową i życzliwą obsługę od wejścia. Pani Monika oraz Pani Agnieszka z uśmiechem na twarzy zawsze bardzo dobrze doradzają, idealnie dobierają rozmiary i jeszcze kojarzą klientów z wizyty na wizytę. W salonie panuje bardzo fajna oraz uprzejma atmosfera - to rzadkość.
-
Rafal Sleszynski ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Chciałem kupić koszulę ma komunię świętą. Pani cierpliwie znosiła przymierzanie kolejnej koszuli, ponieważ wybrać koszulę dla mnie to całkiem duże wyzwanie. Aż po przymierzeniu chyba z dziesiątej koszuli udało się. Wyszedłem bardzo zadowolony, że wreszcie udało się kupić to co chciałem. Jeszcze raz dziękuję za miłą i fachową obsługę. Na pewno wkrótce wrócę to tego sklepu na kolejne zakupy.
-
Szymon P. ★★☆☆☆
Miejsce jest mierne. Na nic wizerunek znanego piłkarza w garniturze. Produkty są kiepskiej jakości (np skarpety z plastiku) a w kwestii koszul słaby wybór (np. próżno szukać koszuli z guzikami innymi niż białe, materiały są cienkie, a kroje dziwaczne, rozmiary są za duże lub za małe, często brakuje koszul w takim rozmiarze jak trzeba). Buty - dosłownie po 1 rozmiarze, ceny z kosmosu. Zrobiłem zakupy bo miałem kartę podarunkowa, z własnej inicjatywy nie będę tu pewnie kupował.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vistula?
Vistula znajduje się przy Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vistula?
Można skontaktować się z Vistula pod numerem +48 783 783 276
Jak można dotrzeć do Vistula?
Do Vistula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku