Opinie

  1. Nicolas Charpin ★★★★★

    Mimo że lokal jest dość mały, to zawsze znajdę co potrzeba. Dodatkowo, obsługa jest wyjątkowo miła. Nigdy nie spotkałem się z zachowaniem opisanym w innych opiniach.

  2. __ ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa. Żadnego dzien dobry, do widzenia. Jeszce sobie cos mruczy pod nosem i jakie głupie teksty

  3. Вадик Каневский ★☆☆☆☆

    Sprzedawca pan nie chcę tam pracować, jest niemiły i złośliwy , rzuca się na ludzi jak pies, jakby był pod wpływem jakiejś preparatów...

  1. Kazim Suleymanli ★☆☆☆☆

    Mimo że jest 27 opinii, to większość z nich jest negatywna. Uważam, że to miejsce zasługuje nawet na mniej. Pracujący tam starszy mężczyzna z długimi i siwymi włosami jest bardzo nieuprzejmy i pozbawiony kultury. Przy stoisku z lodami, mimo że lody były wyraźnie wcześniej otwarte i wystawione, podszedł do nas i oskarżył nas o ich otwarcie. Był wobec nas bardzo niegrzeczny i wyrzucił nas ze sklepu. Jesteśmy pewni, że to nie my otworzyliśmy te lody, a on nie ma żadnych dowodów na poparcie swoich oskarżeń. Uważam, że takie zachowanie nie powinno pozostać bez konsekwencji.

  2. Lila P ★☆☆☆☆

    Pracujący w tej żabce siwy facet bez podstaw oskarżył mnie o kradzież. Weszłam z butelką picia do sklepu a pracownik powiedział że trzeba było powiadomić że wchodzę z zakupami. Wyprosił mnie z żabki i groził że jeżeli nie wyjdę wezwie policję. Uważajcie na tego chłopa bo zepsuł mi cały dzień.

  3. Dzejkob04 ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej żabki, właściciel oskarżył ziomala o kradzież ciastek (które przyjechały z nim z Torunia) a potem uwięził go w sklepie i wezwał policję bez chęci sprawdzenia kamer

  1. Małgorzata Zaleska ★★★★★

    Dobrze zaopatrzony lokalny sklep, kulturalni sprzedający. Bardzo sympatyczny siwy pan z obsługi wczoraj sprzeciwił się chamskim zachowaniom grupki ludzi w sklepie i przed sklepem (w tym udaremnił próbę kradzieży). Brawo!

  2. Joanna Młotek ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprzyjemne dzieciaki z obsługi posługujące się językiem ukraińskim 20 minut przed oficjalnym zamknięciem sklepu oznajmiły że sklep już jest zamknięty i nie wpuściły nas do środka. Chłopak z dziewczyną sami siedzieli przed sklepem na murku i tylko czekali aby przekręcić klucz w drzwiach. Słabo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 15/lok. U10, 02-797 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements