Pierogi ruskie - bardzo średnie. Ciasto idealne ale farsz dramat. Zero wyczucia smaku, nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Ola W ★★★☆☆
-
Krzysztof Rybacki ★★★★★
Najlepsze pierogi na Mazowszu. Polecam też inne ich wyroby :)
-
Joanna Zdunek ★★★★★
Pierogi pyszne. Po ugotowaniu rozpływały się w ustach / bardzo dobre ciasto, nie za grube. Panie lepią je na miejscu, na widoku, wszystko świeże.
-
Ewa i Andrzej Malachowski ★★★★★
Super miejsce korzystamy od kilku lat pyszne pierogi ,zupy
-
Michał Chojnowski ★★★★★
Świetne miejsce z ręcznie robionymy (na miejscu!) pierogami, naleśnikami czy kluskami leniwymi. Polecam całym sercem :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jak można dotrzeć do Pierogama?
Do Pierogama można dotrzeć, korzystając z poniższego linku