Opinie

  1. Ola W ★★★☆☆

    Pierogi ruskie - bardzo średnie. Ciasto idealne ale farsz dramat. Zero wyczucia smaku, nie polecam.

  2. Krzysztof Rybacki ★★★★★

    Najlepsze pierogi na Mazowszu. Polecam też inne ich wyroby :)

  3. Joanna Zdunek ★★★★★

    Pierogi pyszne. Po ugotowaniu rozpływały się w ustach / bardzo dobre ciasto, nie za grube. Panie lepią je na miejscu, na widoku, wszystko świeże.

  1. Ewa i Andrzej Malachowski ★★★★★

    Super miejsce korzystamy od kilku lat pyszne pierogi ,zupy

  2. Michał Chojnowski ★★★★★

    Świetne miejsce z ręcznie robionymy (na miejscu!) pierogami, naleśnikami czy kluskami leniwymi. Polecam całym sercem :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Pierogama?

Do Pierogama można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements