Opinie

  1. haczuza h ★★☆☆☆

    Stara baba co pracowała rano 11.10 i rano 12.10 jest okropna. Ignoruje klientów, ani dzien dobry ani do widzenia tylko jest zajeta pogaduszkami. Drze sie i mówi pretensjonalnym tonem. Reszta obsługi zawsze na plus, ale jak wchodzę do tej żabki i ją widzę to wole już głodować niż coś u niej kupić. Łaske robi, że tam pracuje.

  2. Jan Wolski ★★☆☆☆

    Regularnie jestem w tej Żabce, niestety obsługa tutaj pozostawia wiele do życzenia - czekanie 5 minut aż ktoś podejdzie do kasy w celu zatwierdzenia wieku, chamskie odzywki (zwłaszcza ostatnio) - nie polecam.

  3. Iga Kołodziejczyk ★★☆☆☆

    Obsługa dramat, pani rozmawiającą przez telefon jedyna na kasie wyszła sobie przed sklep i weszła tylko po to by na nas nakrzyczeć mówiąc: "zamknijcie mordy". Po za tym nie można w tym sklepie nic znaleźć, na dodatek pani stwierdziła że nie ma jak wydać reszty a calą tą resztę której niby nie miała była w kasie, po prostu DRAMAT

  1. Marszys ★★☆☆☆

    Niesprawiedliwa obsługa miałam zapłaćci 30 a dałam 100 nie miała jak wydac bo powiedziała że nie mam 20 ani 50, okej ale poja kolerzanka co kupowała przedemną powiedziała że zapłaćła 20 a mi powiedziała że nie ma . Obsługa chamska i beszczelna

  2. Helena ★☆☆☆☆

    Okropne traktowanie, chamska obsługa. Chcieliśmy kupić sushi (28.07.2025, 19:45). Nie było ich w systemie. Zamiast grzecznie wyjaśnić sytuację i przeprosić, sprzedawczyni odpowiedziała w sposób arogancki — okazało się, że powinniśmy byli wiedzieć, że nie wolno ich dotykać, bo stały głęboko na półce (Jednak znajdowały się w tym samym miejscu, co reszta towaru). Skąd klienci mają to wiedzieć? Dlaczego towar, którego nie można kupić, znajduje się na półkach? I dlaczego sprzedawczyni zachowuje się tak, jakby to klienci byli winni tej sytuacji? Nie mam już żadnej ochoty wchodzić do tego miejsca.

  3. A. Dabrowska ★☆☆☆☆

    Pani, ktora mnie obsługiwała, ze zachowała zerowy poziom kultury. Zamiast normalnie powiedzieć ze dana kasa nie działa to burknęła, a zamiast obsługiwać robiła sobie kawę. Słabo, zwłaszcza ze to nie pierwszy raz

  1. Katarzyna DOLINDO-DOLINDOWSKA ★★★★★

    Super sklep. Bardzo mila obsługa,ktora zawsze służy pomocą. Zapach odpiekanego pieczywa wyczuwa się już przed wejściem. Czyściutko i zawsze świetnie zatowarowana. Polecam.

  2. Mariusz Bośniak ★★★★★

    Gorąco polecam

  3. FishyBoy 69 ★★★☆☆

    Czasami nie miła usługa

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Melchiora Wańkowicza 4/lok.3/A, 02-796 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements