Moje doświadczenia są zupełnie inne. Obsługa jest miła, życzliwa i pomocna. Pracownicy chętnie poświęcają czas, żeby porozmawiać i poinformować mnie o aktualnych promocjach. Zarówno Pani, jak i Pan są bardzo sympatyczni i uprzejmi. Zakupy tutaj zawsze przebiegają przyjemnie i bez problemów – zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Mielnicka ★★★★★
-
Paulina Rolska ★☆☆☆☆
Jestem bardzo rozczarowana obsługą w sklepie. Za każdym razem panuje tam nieprzyjemna atmosfera, a Pani, która prawdopodobnie jest właścicielką, zachowuje się nieuprzejmie i rzuca kąśliwe uwagi. Kilka razy odmówiono mi przyjęcia paczki, a podczas odbioru niewielkiej paczki została ona rzucona na ladę bez słowa. Zakupy również są tam uciążliwe, bo podejście do klienta jest pełne zniechęcenia i irytacji.
-
Ad P ★☆☆☆☆
Mieszkam niedaleko, więc siłą żeczy przychodzę tu w miarę często. Ale nigdy nie jest to przyjemne doświadczenie. Pani właścicielka to jakiś koszmar, wredna, opryskliwa, o wszystko robi problem. Jeżeli nie możesz zapłacić przy kasie samoobsługowej, a pani akurat jest na zapleczu, to poczekasz sobie dobre 10min aż łaskawie zejdzie cię obsłużyć i pewnie jeszcze ci powie że zakłócasz jej spokój. Jeśli wizyta tam nie jest konieczna zdecydowanie lepiej przejść się parę kroków dalej do lewiatana, z naprawdę miłą obsługą.
-
Zuzanna Gejcyg ★☆☆☆☆
Pani okropnie nas potraktowała, nie miała znajomością języków obcych, czekaliśmy 15 minut aż ona sobie położy wodę na półkę. Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Gosia ★☆☆☆☆
Obsługa przez straszą osobę pracują w tej żabce jest fatalna, zdecydowanie rezygnuje z korzystania z tego obiektu.
-
Maciej Dunowski ★☆☆☆☆
Nie ma black doga też tutaj...
-
Wi S ★★★☆☆
Ogólnie sklep jest spoko ale jest drogo. Wyposażenie 5/10.
-
Paula Karpiel ★★★★★
Korzystam od kilku lat ze względu na bliskość mojego miejsca zamieszkania. Oceniam pozytywnie, obsługa jest miła, asortyment zadowalający, także wracam i będę wracać - mam nadzieję że przez kolejne kilka lat. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Sarmacka 20/lok. 134, 02-972 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku