Opinie

  1. Joanna Mielnicka ★★★★★

    Moje doświadczenia są zupełnie inne. Obsługa jest miła, życzliwa i pomocna. Pracownicy chętnie poświęcają czas, żeby porozmawiać i poinformować mnie o aktualnych promocjach. Zarówno Pani, jak i Pan są bardzo sympatyczni i uprzejmi. Zakupy tutaj zawsze przebiegają przyjemnie i bez problemów – zdecydowanie polecam!

  2. Paulina Rolska ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo rozczarowana obsługą w sklepie. Za każdym razem panuje tam nieprzyjemna atmosfera, a Pani, która prawdopodobnie jest właścicielką, zachowuje się nieuprzejmie i rzuca kąśliwe uwagi. Kilka razy odmówiono mi przyjęcia paczki, a podczas odbioru niewielkiej paczki została ona rzucona na ladę bez słowa. Zakupy również są tam uciążliwe, bo podejście do klienta jest pełne zniechęcenia i irytacji.

  3. Ad P ★☆☆☆☆

    Mieszkam niedaleko, więc siłą żeczy przychodzę tu w miarę często. Ale nigdy nie jest to przyjemne doświadczenie. Pani właścicielka to jakiś koszmar, wredna, opryskliwa, o wszystko robi problem. Jeżeli nie możesz zapłacić przy kasie samoobsługowej, a pani akurat jest na zapleczu, to poczekasz sobie dobre 10min aż łaskawie zejdzie cię obsłużyć i pewnie jeszcze ci powie że zakłócasz jej spokój. Jeśli wizyta tam nie jest konieczna zdecydowanie lepiej przejść się parę kroków dalej do lewiatana, z naprawdę miłą obsługą.

  1. Zuzanna Gejcyg ★☆☆☆☆

    Pani okropnie nas potraktowała, nie miała znajomością języków obcych, czekaliśmy 15 minut aż ona sobie położy wodę na półkę. Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Gosia ★☆☆☆☆

    Obsługa przez straszą osobę pracują w tej żabce jest fatalna, zdecydowanie rezygnuje z korzystania z tego obiektu.

  3. Maciej Dunowski ★☆☆☆☆

    Nie ma black doga też tutaj...

  1. Wi S ★★★☆☆

    Ogólnie sklep jest spoko ale jest drogo. Wyposażenie 5/10.

  2. Paula Karpiel ★★★★★

    Korzystam od kilku lat ze względu na bliskość mojego miejsca zamieszkania. Oceniam pozytywnie, obsługa jest miła, asortyment zadowalający, także wracam i będę wracać - mam nadzieję że przez kolejne kilka lat. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Sarmacka 20/lok. 134, 02-972 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements