Opinie

  1. Jarek Matuszewski ★☆☆☆☆

    Jak myślisz że masz 15 minut do autobusu i w tym czasie kupisz coś w tej żabce to zapomnij. Tutaj najważniejsze są pogaduchy kasjerki z jej koleżankami. 5 razy próbowałem i 5 razy nie doczekałem się aż kasjerka skończy rozmowę i zacznie pracę. A gdy 2 razy odstawiłem koszyk pełen zakupów i wyszłem to pretensja że jej pracy dołożyłem. Cóż, skoro nie była Pani zainteresowana policzeniem zakupów przez prawie 10 minut to będzie musiała Pani znaleźć czas żeby te zakupy odłożyć. W pracy się pracuje.

  2. Julia ★☆☆☆☆

    Byłam w Żabce i niestety obsługa pozostawiła sporo do życzenia. Pracownica podczas obsługi korzystała z telefonu, co wyglądało bardzo nieprofesjonalnie. Gdy powiedziałam „dziękuję, do widzenia”, odpowiedziała tylko „dzięki”, jak do koleżanki. Uważam, że wobec klientów powinna zachować więcej kultury i profesjonalizmu.

  3. Iwona Rozwałka` ★☆☆☆☆

    Ekspedientka( blondynka, przy tuszy, na zmianie w sobotę, 23 sierpnia, godz. 11.00.) Pani, o której piszę powinna natychmiast zmienić zawód. Jest nieuprzejma, niekompetentna, szczerze mówiąc po prostu chamska. W dniu dzisiejszym zamknęła sklep, ponieważ postanowiła zapalić i pogadać z koleżanką. Na pytanie kiedy otworzy opryskliwie stwierdziła : Jest tyle sklepów w okolicy. Tak się w Żabce odsyła klienta. Potem zaczęła mówić że zepsuła się jej zamrażarka. Na pytanie czemu nie wywiesi kartki awaria, stwierdziła że to nie awaria. Naprawdę :))))Droga Pani puszysta. To nie Pani decyzja do jakiego sklepu pójdzie klient, natomiast może pani decydować gdzie pracuje. Proszę nie psuć opinii całej sieci Żabek, gdzie pracuje wielu młodych, inteligentnych i bardzo sympatycznych ludzi.

  1. Karolina Marut ★☆☆☆☆

    Radzę zwrócić uwagę na zachowanie pracowników, ekspedientka z ciemnymi włosami zupełnie nieprzystosowana do pracy z ludźmi. Wyszliśmy bez produktu który chcieliśmy kupić gdyż dostaliśmy chamskim "nie" w twarz, nawet nie kończąc zdania. Jak chcesz sobie zepsuć dzień będąc traktowanym jak śmieć to polecam na ciepło:))

  2. Wiking 0 ★★☆☆☆

    Ta Żabka niby spoko bo tutaj jest nieco lepszy wybór niż w tam, gdzie zawsze chodzę ale nie podoba mi się podejście pani brunetki. Narzeka że tu pracuje i nie chce jej się kasować produktów i robi to bardzo wolno + krzykliwi klienci (nie wiem czy to nie są koleżanki pani brunetki). Raczej nie poleciłabym.

  3. Włodek Surowiecki ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony i jak na Żabkę duży powierzchniowo sklep. Warto odwiedzić!

  1. Michal Janiak ★☆☆☆☆

    Leee nie polecam tej zabki bo koło tej zabki zaczepił mnie jakiś menel żeby mu pożyczyć 40gr

  2. Asia Ochocińska ★☆☆☆☆

    NAWET JEDNA GWIAZDA TO ZA DUZO, jak pracownicy twierdzą nie mogą zweryfikować wieku na podstawie E-dowodu przez co łamią prawo, pomijając już nadęta czarnowłosa babę za kasa. JAKIEŚ ŻARTY

  3. maciek b ★★★★☆

    Miła obsługa dobre hot dogi ale po 21ej ciężko je spotkać.Automat z kawką,sppry wybór piw i alkoholi a i jakieś przekąski też się znajdą.Brak biletów komunikacji miejskiej.

  1. Robert ★★★★☆

    Tradycyjny sklep Żabki. Minusem jest brak miejsca do zaparkowania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Targowa 41/lok 50/52, 03-728 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements