Otwarta tylko jedna kasa, kolejka na kilka osob. Poza tym popsuta lodówka w nabiale, górne produkty mają letnią temperaturę, sanepid powinien tym tematem sie zainteresować!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Sp33doEx ★☆☆☆☆
-
Andy ★☆☆☆☆
Koniecznie uważajcie na daty ważności jeżeli planujecie tutaj zakupy! Regularnie trafiam na przeterminowane rzeczy, leżące na półkach... Sklep niestety nie ma zbyt dużej konkurencji w okolicy, więc pozwalają sobie na taki bałagan...
-
Ewa Wanicka ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa. Podczas pakowania warzywa do jednorazowej siatki pracownik stał nade mną i oskarżył mnie o robienie bałaganu, bo w jego mniemaniu to ja zrzuciłam połowę liści z kalafiora robiąc według niego „bałagan”. Sytuacja absurdalna, bo podczas pakowania odpadł mi dosłownie jeden liść, reszta „bałaganu”nie była zrobiona przeze mnie. Opowiedziałam mu,że odpadł mi zaledwie jeden liść i nie będę sprzątać po innych klientach, którzy robią syf. Pracownik odburknął, czy tak ciężko mi wyrzucić tę garść liści do kosza. Żenada, ponieważ to Pan tam pracuje i to jego praca żeby dbać o porządek, a nie moja. Drama conajmniej jakbym powywracała mu całe stoisko z warzywami do góry nogami. W efekcie odłożyłam kalafiora i wyszłam ze sklepu, bo nie dam się tak traktować i znosić burczenie Pana, który najwyraźniej jest niezadowolony z pracy, która wykonuje. Do sklepu już na pewno nie wrócę.
-
K W ★★★★★
Super sklep. Miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta. Sklep zadbany, dobrze zaopatrzony w produkty potrzebne w codziennych zakupach. Ceny akceptowalne. Miejsce godne polecenia.
-
Łukasz Grzybowski ★☆☆☆☆
Będąc w pobliżu zaszedłem do tego sklepu. Prawdopodobnie to była moja ostatnia wizyta. Pleśń w słoiku i niesmacznie wyglądające owoce skłoniły mnie do opuszczenia Chorten bez zrobienia zakupów. Możliwe, że któryś z klientów otworzył słoik. Nie zmienia to faktu, że wielkość pleśni każe sadzić, że nikt z pracowników z sklepu nie dogląda towaru zbyt często.
-
Patrycja ★★★★☆
W porównaniu z dużymi marketami dość drogo, ale nie jest to regułą, można trafić na promocje. Różnorodny asortyment. Z obsługą miałam zawsze dobre doświadczenia - ludzie mili, bezpośredni, można przy kasie zagadać, porozmawiać.
-
M ★☆☆☆☆
Okropny sklep, ceny przy kasie bardzo często różnią się od tych na półce. Tu 50 groszy, tu złotówka, człowiek zazwyczaj odpuszcza, a sklep tą nieuczciwą praktyką zarabia. Obsługa okropna, w sklepie widziałem hrabąszcza
-
Luiza Kalitowicz ★★★★★
Nadspodziewanie duży wybór towarów, od rana świeża prasa, miła obsługa. Zawsze kupuję tu garmaż, sery, Wędlinę i mięso. Jeśli chodzi o ciasta oferowane przez ten sklep to są wyborne. Promocje w sklepie bardzo atrakcyjne. Z racji bardzo dużego wyboru asortymentu przyjeżdżam tu specjalnie z sąsiedniej dzielnicy. Sąsiedzi również. Serdecznie z całego serca polecam sklep :)
-
Krzysztof Wielgo ★☆☆☆☆
Lata mijają, nazwa sklepu kolejny raz się zmienia, za to nie zmienia się jego bylejakość i wszystkie bolączki. Od fatalnej organizacji (czynna tylko jedna kasa, więc ogromna kolejka mimo małej liczby klientów w sklepie), po dużo wyższe niż u konkurencji ceny, a na śmiesznie absurdalnych w dzisiejszych czasach zakazach wejścia do sklepu bez koszyka kończąc. Dodatkowo brak kas samoobsługowych w tej wielkości sklepie jest nieporozumieniem.
-
Filip Be ★☆☆☆☆
Sklep zmieniony z Big Marketu w Chorten w 1 dzień? Oznacza to tyle, że w środku wszystko pozostało bez zmian. Ekipa jest również ta sama więc niestety na lepsze nic się nie zmieni. Większość pracowników robi łaskę, że tu pracuje, powinni już dawno zmienić robotę bo ewidentnie się męczą i nie lubią obsługiwać klientów, siebie wzajemnie chyba również nie trawią. Ostatnio pojawiły się nowe twarze ale jak stare wygi to zgniłe jabłka - świeżaków niebawem pewnie też już nie będzie. Tyle, zachęcam nowych właścicieli do sprawdzenia tematu, inaczej nie wróżę lepszych opinii - a te z usuniętego już na Google Big Marketu szorowały po dnie. Niedaleko jest mała, ciasna i również nie zachwycająca Biedronka, pomimo tego to jest pierwszy wybór w tej okolicy jeśli się nie "pali".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Chorten?
Delikatesy Chorten znajduje się przy Kinowa 19, 04-030 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Delikatesy Chorten?
Do Delikatesy Chorten można dotrzeć, korzystając z poniższego linku