Osiedlowy sklep z całkiem niezłym zaopatrzeniem. Miła obsługa na kasie i stoisku mięso - wędliny.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Wronecki ★★★★☆
-
Klaudia Poniedziałek ★★★☆☆
Od momentu remontu sklep bardzo poprawił swój wygląd i asortyment. W większości Panie ekspedientki bardzo miłe, poza jedną starszą Panią z Ukrainy z działu mięso-wędliny, która kłóci się z klientami i jest nie uprzejma.
-
Jacek Kowalski ★★★★★
Bardzo fajny market. Duży wybór i towar w wielu przypadkach inny niż we wszech napotykanych biedronkach czy lidlach.
-
Rafal EM ★★★☆☆
Te trzy gwiazdki to tylko za porządek i wystrój w sklepie. Minus jedna za nie robienie porządku z parkingiem przed sklepem, powinien być czasowy chociaż. Brak miejsc. Kilka szrotów porzuconych od lat blokują miejsca parkingowe. Minus jedna gwiazdka za ceny z kosmosu. Potrójne przebicie niektórych artykułów, np w porównaniu z pobliskim Aldi.
-
_kitty0.0_ ★☆☆☆☆
Przybyłam do sklepu na około godzinę przed planowanym zamknięciem. Ku mojemu zdziwieniu, obsługa sprawiała wrażenie, jakby nie chciała już nikogo obsługiwać – ignorowano mnie, a na pytania odpowiadano niechętnie i opryskliwie. Czułam się niemile widziana, jakby moja obecność była dla personelu problemem. Sytuacja osiągnęła apogeum przy kasie, kiedy próbowałam zapłacić za zakupy za pomocą usługi BLIK. Z nieznanych mi przyczyn transakcja nie została zrealizowana za pierwszym razem. W tym momencie podeszła do mnie osoba sprzątająca i w niezwykle nieuprzejmy sposób zwróciła mi uwagę, sugerując, że "trzeba się nauczyć korzystać z karty", tonem pełnym pogardy i lekceważenia. Tego rodzaju zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne. Klient powinien być traktowany z szacunkiem i życzliwością – bez względu na godzinę czy okoliczności. Zamiast pomocy i zrozumienia spotkałam się z arogancją i chamstwem. Oczekuję, że zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych za tę sytuację, a także że podejmą Państwo działania mające na celu poprawę jakości obsługi klienta w Państwa sklepie.
-
Malwina ★★★★★
Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze na temat obsługi. Panie pracujące tam są zawsze miłe, sympatyczne i pomocne. Niedługo się przeprowadzam i będzie mi brakować tego sklepu. Zdecydowanie polecam :)
-
Joanna Czech ★☆☆☆☆
Obsługa tego sklepu jest po prostu skandaliczna. Panie zachowują się jakby robiły łaskę, że obsługują klientów, notorycznie pozwalają sobie na komentarze w stronę klienta, są opryskliwe i po prostu nieprzyjemne. Nigdy więcej nie odwiedzę tego sklepu
-
Róża * ★★★☆☆
Jedna z Pań jest bardzo niemiła,niestety zawsze na nią trafiam przy zakupach, dlatego przestałam tam chodzić.
-
Marian Koniuszko ★☆☆☆☆
Taką kiełbasę dziś kupiłem w tym sklepie. Odradzam jakiekolwiek zakupy niefoliowanych produktów. No i radzę sprawdzić termin przydatności do spożycia... PS. Tak, to są białe robaki wybiegające z kiełbasy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Top Market Kanwa?
Top Market Kanwa znajduje się przy Aleja Krakowska 274, 02-210 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Top Market Kanwa?
Można skontaktować się z Top Market Kanwa pod numerem +48 226 598 259
Jak można dotrzeć do Top Market Kanwa?
Do Top Market Kanwa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku