Opinie

  1. beata Lis ★★★★★

    Bardzo fajny sklep,mila obsluga,wesola ekipa,pozdrawiam

  2. Питер Паркер ★☆☆☆☆

    To najgorszy sklep, jaki w życiu widziałem! Obsługa jest kompletnie niekompetentna! Ciągle zamykają 40-50 minut wcześniej niż planowano.

  3. J Z ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat. Pan z obsługi (nie wiem jak ma na imię ponieważ był ubrany w dress a nie w bluzę żabki z tagiem z imieniem) patrzy się wzrokiem, jakby samo wejście do sklepu sprawiało mu problem. Nie wiem czy potrafi mówić bo ani razu się nie odezwał ani dzień dobry ani dowidzenia.

  1. Izabela Kontowicz ★★★★★

    Po zmianie Franczyzobiorcy sklep wygląda bardzo dobrze, świeże produkty miła młoda kasjerka, polecam.

  2. Bartek Bloch ★☆☆☆☆

    To miejsce to porażka. Wiecznie puste półki i czegoś brakuje. A pracownicy to jeden wielki żart. Stoję pod żabką od godziny 7 rano jest już 7:30 a karteczka zaraz wracam jak wisiała tak wisi do tej pory

  3. Dorota Śmigielska ★★★★★

    Bardzo miła obsługa i czyściutki sklep, niczego nigdy nie brakuje. Polecam

  1. Magda Wasiak ★★★★★

    Sympatyczny klimat w relacjach obsługa klient na poziomie światowym.Czysto,sklep zaopatrzony .Przejmują się nastrojem klientów i skutecznie poprawiają humor.Jak bym mogla to bym zamieszkała tam.Gorąco pozdrowienia dla całej obsługi. :) dużą 5 !

  2. Wiktoria Potocka ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, sama przyjemność robienia zakupów. Na każde pytanie, otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Na pewno będę częściej tu przychodzić. Polecam

  3. Ania P ★☆☆☆☆

    Kolejny raz Pan pracujący w tej żabce naliczył mi na paragon produkty których nie kupiłam. Ceny naliczane na kasie nie zgadzają się z cenami na półkach. Na moją uwagę Pan nawet nie sprawdził tego, natomiast był bezczelny i arogancki.

  1. Agata Piotrowska ★☆☆☆☆

    Alkohole stoją przy złych etykietach, w efekcie czego zostałam naciągnięta na droższe wino. W dodatku kasjerka nabija na wagę droższe produkty (np czerwona cebula zamiast zwyklej). Po spytaniu czy mogę zwrócić towar, otrzymałam odmowę :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Marymoncka 57/59, 01-802 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements