Opinie

  1. Stefan Serafinowicz ★★★★★

    Bardzo przepraszamy za ekspres do kawy który robi dziennie +-200 kaw i często ulega awarii, ale to nie leży po stronie sklepu a sieci... Wszelkie awarie są zgłaszane na bieżąco a my niestety nie odpowiadamy za czas realizacji oraz ich efekt. Uważam że poniższa opinia powinna być skierowana do sieci a nie bezpośrednio w sklep który na w/w sytuację nie ma najmniejszego wpływu

  2. Wioleta B. ★★★★★

    Żabka często ratuje życie przy długich godzinach spędzonych w biurze. A w tym punkcie zawsze mozna upolować coś dobrego na ząb. Czysto i przyjemnie, pomocna obsługa.

  3. marta t ★★★★★

    Nie jestem fanką Żabek, ale śmiem twierdzić, że to jedna z lepszych Żabek w których bywam. Ekspedienci zawsze uśmiechnięci i pomocni, towar uzupełniany na bieżąco, obsługa klienta sprawna :)

  1. Olha Rymarewa ★☆☆☆☆

    Obsługa najgorsza, brak kubków na kawę, musiałam prosić, ekspres na tyle brudny że aż śmierdzi, kawę wywaliłam do kosza tuż po wyjściu ze sklepu, jest okropna

  2. Krytyk Sztuki ★★★★★

    Od czasu zmiany załogi poprawiły się standardy tej żabki. Pan blondyn i młoda dziewczyna blondynka przemili, zawsze uśmiechnięci. Sklep wyglada zawsze świetnie. Jeżeli jest jakiś problem ze znalezieniem produktu albo inny w postaci problemu z obsługą kawomatu załoga sklepu zawsze pomoże. Jest to jedna z niewielu żabek gdzie pracownicy nie pracują jak za karę. Polecam.

  3. Roksana Gontarczyk ★☆☆☆☆

    Pani, która mnie obsługiwała była bardzo niemiła, wszystkim rzucała i widać, że była jakaś zła. Nie chciała jej się nabić sałatka, którą wybrałam no i musiała iść sprawdzić cenę w lodówce. Dziś wzięłam tą samą sałatkę i obsługiwał mnie mężczyzna (drobnej budowy, chyba blondyn). Pan też nie mógł jej nabić. I tak też opryskliwie i olewczo zabrał mi tą sałatkę i powiedział: Musi Pani sobie wybrać coś innego. Bo mu się nie chciało sprawdzić ceny. Bardzo irytujące miejsce. Nie polecam.

  1. Anna Jankowska ★☆☆☆☆

    Straszna obsługa. Kobieta, która dzisiaj mnie obsługiwała była opryskliwa i niemiła, rzucala zakupami i kłóciła się ze mna mimo jej ewidentnego błędu (nie znała nazwy produktu). Poprawcie trochę jakość usług bo aż nie chce się tam wchodzić gdy pracują tam takie osoby.

  2. Prawdziwy Żoliborzanin ★☆☆☆☆

    Tragedia obsługa przez pana kasjera ( łysy , broda ) zostawia wiele do życzenia robię często zakupy w tym sklepie ale teraz moja noga tam nie postanie . Pan robi wielką łaskę żeby obsłużyć klienta trzeba czekać na niego bóg wie ile czasu lub kompletnie się nie zjawi to w końcu po co jest na sklepie kasa samoobsługowa jeżeli nie można z niej skorzystać tylko czekać na chamskiego i wiecznie nie zadowolonego pana czy w końcu ktoś się zainteresuje tym sklepem ? W bułkach pełno włosów albo z brody tego pana lub z innych miejsc ale z grzeczności nie wspomnę to że również jest podawana kawa z zepsutym wręcz śmierdzącym mlekiem też nie interesuje szefostwa ale to co odkryłem ostatnio po prostu jest już szczytem chamstwa pan oszukuje klientów nabijając towar pare razy ponieważ nagle na paragonie pojawią się dziwne rzeczy dlatego dla każdego kupującego w tym sklepie polecam sprawdzać paragon kiedy jest ten pan za kasą .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Szamocka 8, 01-748 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements