Bardzo nie miła obsługa, pan około 30/40 lat siwy, rzucił resztą na blat, bułka od hot doga była spalona, totalnie zapomniał o hot dogu, parówka zimna, sosu prawie nie ma, na koniec zamiast mi go podać to położył na skrawku metalu. Bardzo nie polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Majka Janasz ★☆☆☆☆
-
Julian Król ★★★★☆
Miła pomocna obsługa , zawsze mam problem z apką żabki pani zza lady przyszła z pomocą podobało mi się wydzielone miejsce gdzie spokojnie można się napić kawy i zjeść przy stoliku .
-
John Ch ★☆☆☆☆
Sprzedawca był bardzo nieuprzejmy i całkowicie pozbawiony szacunku. Pomylił moje zamówienie, a kiedy po zapłacie grzecznie poprosiłem o jego zmianę, zaczął krzyczeć i zachowywać się w sposób niekulturalny. To osoba uprzedzona i nie ma żadnego pojęcia o obsłudze klienta.
-
Wiktor Gajewski ★☆☆☆☆
Nowy pracownik zachowuje się jakby był pod wpływem środków odurzających, opryskliwy, nerwowy i podnosi głos na klientów. Od razu z nerwami do klientów i wysyła do kas samoobsługowych mówiąc że wszystko można kupić w samoobsługowej mimo że to nie jest prawda jak na przykład alkohole nie licząc piwa lub papierosy. Gdy zamówiłem dziś hot doga moja parówka była zmiażdżona przez pracownika próbującego wsadzić ją do bułki która była za mała ale i tak pracownik próbował ją wepchnąć na siłę, gdy się poddał odłożył parówkę pokrytą sosem na podgrzewacz którego nie przetarł a sos został nałożony niestarannie i się wylewał, bułka nie lepsza bo prawie spalona i była dotykana bródną dłonią przez zignorowanie dziury w rękawiczce pracownika. Jak nie lubie marnować jedzenia to niestety pracownik sprawił że nie byłem w stanie tego zjeść widząc jak mój posiłek został przygotowany.
-
Dawid Tomasz ★★★★★
Żabka zlokalizowana przy Rondzie Radosława. Zakupy udane oraz smaczne. Dodatkowo w sklepie oferowane są paczki z okazji tłustego czwartku. Dostępne są różnego rodzaju pączki Przy zakupie 3 sztuk, jeden kosztuje 1,25 PLN. Nie kupowałem ich, więc trudno mi się odnieść do ich jakości czy smaku. Obsługa miła oraz sympatyczna. Pan Łukasz jest osobą uśmiechnięta, z dużą ilością pozytywnej energii. Chętnie tu wrócę. Polecam
-
Mateusz Kaczmarek ★☆☆☆☆
Obsługa w tej żabce jest wyjątkowo nieuprzejma. Pani Danuta (mówiła ze to nie jej prawdziwe imię) pracuje tu za karę. Chodzi o starszą panią w farbowanych blond włosach. Jest opryskliwa. Zapytana o to czy może zwracać się z uprzejmością odpowiedziała „pan się wstydzi zwracać mi uwagę, kobiecie uwagi się nie zwraca”.
-
Danusia Polak ★★★★★
Podziwiam ekspedientów wobec chamskich zachowań klientów ludzie więcej kultury do personelu ci ludzie pracują w niedzielę żebyście mogli zrobić zakupy szacunek im się należy
-
Zuzanna Mierzejewska ★☆☆☆☆
Przyszłam oddać paczki, Panie miały wieki problem z odebraniem paczek, zbył mnie że wszystko jest międzynarodowe (a nie były). Zrobiły wszystko, żebym sobie poszła i jeszcze oklamaly. Polecam te Panie. Lepiej tam nie iść, bo robią łaskę, że w ogóle obsłużą...
-
T K ★☆☆☆☆
Starsza Kasjerka blondynka z dnia 01.01.2023 ewidentnie na kacu. Bardzo nieprzyjazna i w tonie słychać złośliwość. o 20:50 do sklepu weszła spora liczba klientów i słychać bylo jedynie zza kasy „ja państwa nie bede obslugiwac. Prosze sie cieszyc że w ogóle przyszlam do pracy i otworzyłam”. Jesli to taki problem dla pracownika to nie widze sensu jego zatrudnienia. Pozdrawiam serdecznie.
-
lolxf1234 ★☆☆☆☆
obsługa fatalna, brak empatii, zerowy szacunek do klienta głównie chodzi mi o młodego wysokiego blondyna z dluzszymi wlosami, sprzedawca niemiły arogancki, wyszedl w pewnym momencie na zmianie na papierosa zostawiając pustą kasę oraz sklep bez opieki, nie pozdrawiam, nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy al. Jana Pawła II 80/LOK. 2, 00-175 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku