Opinie

  1. Nicole Vu ★☆☆☆☆

    codziennie sklep zamykany jest przed czasem zamknięcia

  2. Natasza Skrypoczka ★☆☆☆☆

    Odór potu bijący od jednej z pracownic opanował cały sklep, nie da się tam przebywać. Dodatkowo właśnie ta osoba ma czelność zwracać uwagę o niewypowiedziane dzień dobry w jej kierunku. Polecam zainwestować a aparat słuchowy, gdyż „dzień dobry” padło z moich ust dwukrotnie- przy wejściu do sklepu oraz podejściu do kasy. Nie będzie mnie uczyć kultury ktoś, kto z kulturą nie ma nic wspólnego.

  3. Czarek S ★☆☆☆☆

    Sklep jak sklep, ale przecenianie i sprzedawanie napojów miesiąc po dacie ważności to sanepid sie kłania. Kiedyś był lepszy

  1. Ivanka Spinei ★☆☆☆☆

    Obsługa w tym sklepie pozostawia wiele do życzenia. Pani na kasie jest bardzo niemiła po prostu masakra. Byłam tam już kilka razy i za każdym razem trafiam na tę samą panią niestety, również dziś. Zdecydowanie lepiej robić zakupy gdzie indziej. Nie polecam!

  2. Konrad 84 Kajotte Studio ★☆☆☆☆

    Wysokie ceny i uwaga sprawdzajcie co kupujecie! W moim przypadku sałatka za ponad 10zl okazała się zepsuta z pleśnią. Opakowanie dobrze było zamknięte lecz bez daty ważności! Nie polecam ja tu nic więcej nie kupię

  3. Majk Santor ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat! Ciężko odpowiedzieć na dzień dobry i do widzenia?

  1. Dominik Król ★☆☆☆☆

    Największym mankamentem są absurdalnie wysokie ceny, wyższe niż w okolicznych, mniejszych sklepach. Ponadto istotna część pracownikow jest nieprzyjemna, wręcz opryskliwa (choć są od tej reguły wyjatki). Plusem jest relatywnie duży asortyment i długie godziny otwarcia.

  2. Krzysztof Powazka ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu oszukują i naciągają za dwa piwa żubr i paczka papierosow cienkich 13,99 naliczyli 28,00zl wiele razy próbowali oszukać

  3. Music Patriot Zine ★★★★★

    Miejsce ciekawe. Mega wybór napojów i bardzo bogaty asortyment veganski. Bardzo miła i pomocna obsługa. Wbrew wymienionym komentarzom tutaj jednak jest fajnie. Zaskoczyl mnie...wielkość sklepu. Z ciekawych i wartych polecenia rzeczy to gorące pieczywo, gorące przekąski. Pozytywnie. Polecam.

  1. Mariusz Dąbrowski ★☆☆☆☆

    Ostatnio robiąc zakupy co najmniej dwie osoby chore i kaszlace na towar który później sprzedają jak wędliny które my klienci jemy. Jakieś dziwne miejsce nadające się tylko do PIPu.Polecalbym nawet wybrać droższy sklep, ale obsługa inna.Wydaje mi się,że kierownictwo dawno powinno wylecieć na łeb a sklep się zamknąć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Carrefour Express?

Carrefour Express znajduje się przy Zygmunta Krasińskiego 10, 01-615 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Carrefour Express?

Można skontaktować się z Carrefour Express pod numerem +48 801 200 000

Jak można dotrzeć do Carrefour Express?

Do Carrefour Express można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements