Opinie

  1. Kacper Wrzesień ★☆☆☆☆

    Kasjerka o imieniu Nadia nie zachęciła mnie do powrotu do tej żabki. Od początku wejścia było czuć chłodną atmosferę i niemile spojrzenie przy kasie usłyszałem wulgarne „ile będziesz to jeszcze wybierał”

  2. Dominika Białowarczuk ★☆☆☆☆

    Co do obsługi nie mam zarzutów, ale niestety lody, które dzisiaj kupiliśmy musiały być ponownie mrożone. Od godziny odchorowujemy z dzieckiem dzisiejsze zakupy. Uważajcie.

  3. Barbara Kucharczyk ★★★★★

    Bardzo super miejsce!!! Pani właściciel jest bardzo sympatyczna i pozwala wpuszczać pieski! Bardzo miłe są też Panie kasjerki. W ofercie dużo wegańskich produktów o które ciężej w innych żabkach (może czasem brakuje tofu, ale jest za to mleko wegańskie kawowo-karmelowe- wspaniałe). Nie rozumiem opinii jednogwiazdkowych, nie wiem która to Pani Nadia, ale jestem pewna że jest bardzo sympatyczna jak wszyscy w tym sklepie.

  1. PiotrekL ★★★★★

    Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tej Żabki. Obsmarowujecie sklep i dajecie jedną gwiazdkę, bo pracuje tu Nadia, która jest obiektem ataków, tu powinno się współczuć, a nie jeszcze bardziej dowalać.. Jestem stałym klientem i za każdym razem wychodzę ze sklepu z uśmiechem na twarzy. Dziewczyny, które tu pracują, są przemiłe i zawsze uśmiechnięte. Właścicielka również emanuje pozytywną energią i serdecznością. Moim zdaniem pracują tu odpowiednie osoby, które wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam z całego serca

  2. Tadeusz Kwiek ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, muszę niestety tą żabkę ocenić bardzo niskio ,eksperymentka która pracuje o imieniu p.Nadia jest osobą opryskliwa, i nadpobudliwą . Będąc z wnuczkiem , po lody oraz drobne zakupy, pytając się gdzie są chrupki, odpowiedziała proszę sobie poszukać. Napisy co są wiecznie przy żabce, nie sprzyjają aby ponownie przyjść do sklepu ,mimo że mieszkamy na osiedlu obok. Z przykrością nie polecam tego sklepu.

  3. Michał Global ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa przy odbieraniu paczki

  1. Ersin Enes ★☆☆☆☆

    Musisz udać się do drugiego sklepu. Pomiędzy nimi jest tylko 5 minut. Tutaj lepiej niż dać się oszukać za każdym razem.

  2. Lucciola ★☆☆☆☆

    Inne ceny na półce - jeszcze inne w kasie, czy to samoobsługowej czy przy pani kasjerce. Oczywiście więcej jest naliczane przy kasie. Nabijanie ludzi w butelkę i nie chodzi o te 50 groszy różnicy tylko o co...? Pani sprzedająca nic nie wie, ona tylko wydaje hot dogi, pyta o aplikacje i podlicza , a za zamieszanie z cenami odpowiada druga zmiana itp itd... a gdzie kierownik sklepu? Właściciel? Czeski film. Pieczywo jak zawsze i wszędzie nieświeże, odgrzewane z dnia poprzedniego.

  3. patryk postolski ★★★★★

    Tego się nie spodziewałem ale normalnie hit. Profeska oblsuga, super zatowarowany sklep ogromny wybór! I tak jak kojarzycie te reklamy Żabkowe z poczuciem humoru to tu jest dokładnie tak samo jeszcze raz mega ❤

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Myśliborska 20/lok. U1, 03-185 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements