Ciasna jak to w Biedronce kawa smaczna ale długo czekałem chciałem już wyjść
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Depczyński ★★★★★
-
vimo v ★☆☆☆☆
Częsty brak oznaczeń promocji, żadnej informacji ze strony osoby będącej na kasie o promocji, jest to bezwstydne naciąganie nieświadomego klienta który może kupić taniej.
-
Mariusz Wójcik ★★★☆☆
Szału nie ma. To jedyny sklep pod domem. Poprzedni ajent pogadał podpowiedział posmiał się. Teraz co słyszę to: a może coś z koszyka promocyjnego
-
Ilonka Akulova ★★★★★
Najlepsza żappka o której wiemy. Zawsze można zjeść coś dobrego ) Miły personel , zawsze gotowy ti pomóc ta coś poradzić. Jestem zadowolona
-
Martyna Jędrak ★★★★★
Czysto, miło, sympatyczni, regały zatowarowane. Pani blondynka z 2 zmiany jest zawsze sympatyczna, miła zawsze służy pomocą, uśmiechnięta i umie doradzić. Brawo dla szefa za zatrudnienie takiego pracownika ❤️
-
AGATA Łucja ★★★★★
Najwspanialsza załoga. Nigdzie tak sympatycznie nie byłam obsłużona za każdym razem. Profesjonalnie z uśmiechem, wspaniałe porady zakupowe. Najlepsza żabka na świecie.
-
Paweł ★★★★★
Bardzo miła obsługa, sklep zawsze czysty i co najważniejsze - zawsze jest porządek! Miejsce godne polecenia.
-
Karol Regulski ★★★★★
Żabka jak żabka a nie STOP. Szanowni Państwo, obsługa zasługuje na najwyższe noty, wspaniali ludzie życzliwi, uprzejmi niesamowicie nawiązujący przyjemne konwersacje z klientami. Dodam też że jedna osoba na tle całej obsługi zasługuje na szczególne wyróżnienie każdy kto kiedykolwiek był lub będzie napewno wie/będzie wiedział o kim mówię. Prócz tego polecam aby inne żabki przyszły na szkolenia właśnie do tego miejsca i zobaczyły jak wspaniale i czysto (nawet w zimę nigdy nie zastałem choćby grama wody i brudu ze śniegu) można prowadzić żabkę. Produkty zawsze wyłożone podkreślam zawsze wyłożone bez żadnych ubytków. Zawsze świeże produkty. Szanowni Państwo, polecam gorąco każdemu. Ps sam mam żabkę pod domem ale wolę podjechać 2 km do tej żabki i wyjść z uśmiechem.
-
Anna Królikowska ★★★★★
W tej dzielnicy mieszkam od niedawna zawsze wybierałam się do Żabki która mam najbliżej. Idąc pewnego dnia do wpłatomatu zajrzałam właśnie do tej żabki od tamtego dnia wole zrobić sobie dłuższy spacer i zrobić zakupy właśnie tu. Bardzo czysto, przejrzyście i co najważniejsze OBSŁUGA- fantastyczny Pan zawsze uśmiechnięty i fenomenalnym nastawieniem do klientów. Moja ulubiona Żabka !!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy św. Wincentego 101/2, 03-291 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku