Chciałabym złożyć skargę na obsługę w sklepie Żabka. Jedna z pracownic, sprzedawczyni z czarnymi włosami, zachowuje się w sposób nieprofesjonalny wobec klientów. Podczas obsługi przewraca oczami, okazuje wyraźne niezadowolenie i sprawia wrażenie, jakby obsługa klientów była dla niej problemem. Takie zachowanie jest nieprzyjemne i nie powinno mieć miejsca w sklepie obsługującym klientów. Proszę o zwrócenie uwagi na tę sytuację i podjęcie odpowiednich działań. Z poważaniem
Zdjęcia
Opinie
-
Tatiana Karayanova ★☆☆☆☆
-
Mariusz Fiuk ★☆☆☆☆
Piec na pizzę już o 20:00 wyłączony, masakra, negatyw za obsługę w żabce dalej zrobiona pizza od ręki, nara Daniszewska lub zmiana personelu...
-
Алёна Ермоленко ★☆☆☆☆
Najgorsza obsługa, jaką kiedykolwiek widziałam! Chłopak, który często pracuje rano, wygląda na niezadowolonego ze swojej pracy — ma się wrażenie, jakby nienawidził klientów. Przy kasie trzeba długo czekać, aż łaskawie wyjdzie i obsłuży! Nie wita się i nie orientuje się w asortymencie.
-
Urbex Sport ★☆☆☆☆
Obsługa co najmniej żałosna pan stojący za kasą zachowuje się jakby ktoś go zmusił do przebywania w tym miejscu wielu rzeczy nie ma kolejną kwestią jest że pierwszy raz się spotkałem w żabce z tym by musieć dopłacać do drugiego sosu
-
Виктор Заворошкин ★★★★★
Bardzo miła obsługa, miła pani przy kasie. Dziękuję
-
Jayjay Okocza ★☆☆☆☆
Ostatnio w apce była cola za 1 żapsa i trzeba było podać kasjerowi kod alfanumeryczny, aby to się nabiło. Pani kasjerka stwierdziła, że potrzebny jest kod i koniec xD mimo, że pokazywałem jej instrukcje z aplikacji nie chciała czytać lub nie umiała. Polecam chodzić do żabki na Szlachecka tam nigdy z niczym nie miałem problemów. Warto wspierać sklep, który bardziej sie stara, a nie olewa klientów
-
Cho Chomik ★☆☆☆☆
27.07 kupiłam baton z rodzaju tych "z lodówki" dziś otwieram, a w środku pleśń. Okazało się że data ważności minęła 6 dni temu (21.07) sporo po terminie! Proszę zwracać uwagę na daty ważności!! ja tym razem się nabrałam :(
-
Marta Kozera ★★★★★
Jedna z lepszych żabek w jakich byłam, panie tam pracujące zawsze z uśmiechem, bardzo pomocne, właściciel bardzo wesoły, oprócz tego duży asortyment towaru. Z rana zawsze świeże pieczywko którego zapach roznosi się po sklepie ;) Przed sklepem miska z woda dla Pupila- wielki plus dla Właściciela !
-
Aleksandra Król ★☆☆☆☆
Najgorsza żabka w jakiej byłam. Ceny na półce się różnią od tych nabitych na kasie. Po zwróceniu uwagi WŁAŚCICIELOWI usłyszeliśmy odpowiedź cyt. ,,Tak się nabiło tak jest" Sprawę zgłoszę wyżej a jeśli trzeba będzie to nawet do Urzędu ochrony konkurencji i konsumenta. To nie jest taka pierwsza sytuacja w tym miejscu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Daniszewska 24/Lok. U1, 03-253 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku