Opinie

  1. Tatiana Karayanova ★☆☆☆☆

    Chciałabym złożyć skargę na obsługę w sklepie Żabka. Jedna z pracownic, sprzedawczyni z czarnymi włosami, zachowuje się w sposób nieprofesjonalny wobec klientów. Podczas obsługi przewraca oczami, okazuje wyraźne niezadowolenie i sprawia wrażenie, jakby obsługa klientów była dla niej problemem. Takie zachowanie jest nieprzyjemne i nie powinno mieć miejsca w sklepie obsługującym klientów. Proszę o zwrócenie uwagi na tę sytuację i podjęcie odpowiednich działań. Z poważaniem

  2. Mariusz Fiuk ★☆☆☆☆

    Piec na pizzę już o 20:00 wyłączony, masakra, negatyw za obsługę w żabce dalej zrobiona pizza od ręki, nara Daniszewska lub zmiana personelu...

  3. Алёна Ермоленко ★☆☆☆☆

    Najgorsza obsługa, jaką kiedykolwiek widziałam! Chłopak, który często pracuje rano, wygląda na niezadowolonego ze swojej pracy — ma się wrażenie, jakby nienawidził klientów. Przy kasie trzeba długo czekać, aż łaskawie wyjdzie i obsłuży! Nie wita się i nie orientuje się w asortymencie.

  1. Urbex Sport ★☆☆☆☆

    Obsługa co najmniej żałosna pan stojący za kasą zachowuje się jakby ktoś go zmusił do przebywania w tym miejscu wielu rzeczy nie ma kolejną kwestią jest że pierwszy raz się spotkałem w żabce z tym by musieć dopłacać do drugiego sosu

  2. Виктор Заворошкин ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, miła pani przy kasie. Dziękuję

  3. Jayjay Okocza ★☆☆☆☆

    Ostatnio w apce była cola za 1 żapsa i trzeba było podać kasjerowi kod alfanumeryczny, aby to się nabiło. Pani kasjerka stwierdziła, że potrzebny jest kod i koniec xD mimo, że pokazywałem jej instrukcje z aplikacji nie chciała czytać lub nie umiała. Polecam chodzić do żabki na Szlachecka tam nigdy z niczym nie miałem problemów. Warto wspierać sklep, który bardziej sie stara, a nie olewa klientów

  1. Cho Chomik ★☆☆☆☆

    27.07 kupiłam baton z rodzaju tych "z lodówki" dziś otwieram, a w środku pleśń. Okazało się że data ważności minęła 6 dni temu (21.07) sporo po terminie! Proszę zwracać uwagę na daty ważności!! ja tym razem się nabrałam :(

  2. Marta Kozera ★★★★★

    Jedna z lepszych żabek w jakich byłam, panie tam pracujące zawsze z uśmiechem, bardzo pomocne, właściciel bardzo wesoły, oprócz tego duży asortyment towaru. Z rana zawsze świeże pieczywko którego zapach roznosi się po sklepie ;) Przed sklepem miska z woda dla Pupila- wielki plus dla Właściciela !

  3. Aleksandra Król ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w jakiej byłam. Ceny na półce się różnią od tych nabitych na kasie. Po zwróceniu uwagi WŁAŚCICIELOWI usłyszeliśmy odpowiedź cyt. ,,Tak się nabiło tak jest" Sprawę zgłoszę wyżej a jeśli trzeba będzie to nawet do Urzędu ochrony konkurencji i konsumenta. To nie jest taka pierwsza sytuacja w tym miejscu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Daniszewska 24/Lok. U1, 03-253 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements