Nigdy nie wystawiam opinii,ale ze względu na kłamstwa w opinii Pani Zofii Nowak nie chciałam być obojętna.Pani Zofia Nowak skrytykowała wszystko co tylko się da,wymyślała absurdalne rzeczy odnośnie tej żabki oraz jej pracowników a powód tego jest prosty.Dwa dni temu koło godziny 11,kompletnie pijana,więc chyba kontynuowała imprezę od kilku dni awanturowała się i domagała wydania jakiegoś alkoholu bez pieniędzy.Wchodzila za ladę,nie chciała się uspokoić,była agresywna,więc została wezwana policja,która ją wyprowadziła.Taki był powód jej negatywnej opinii.
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Kowalska ★★★★★
-
Zofia Nowak ★☆☆☆☆
Ta Żabka to jedna z najgorszych, brud produkty po terminach, sprzedaż alkoholu i wyrobów tytoniowych nieletnim… obsługa totalnie na nie, jak by byli tam za karę, klient to coś najgorszego, wiecznie gadanie pod nosem, komentowanie klientów, wszystko poprzekładane, pani kierowniczka bezczelna i chamska, wieczne błędy na kasie, pan co rozkłada towar strasznie śmierdzi aż się odechciewa wejść do sklepu, parówki do Hot dog stare twarde i śmierdzące Tragedia nie polecam !!!!! Omijać szerokim łukiem !!!!!!
-
Katarzyna Hejduk ★★★★★
Bywam często w tej żabce, obsługa uśmiechnięta, miła. Pani sprzedająca wytłumaczy gdzie co znaleźć w razie problemu. Do sklepu można wjechać na wózku.Przyjazny dzieciom z różnorodnością dań na wynos. Podgrzane na miejscu dania można odrazu konsumować.
-
Michal Wojciechowski ★☆☆☆☆
Masakra i tragedia jeśli chodzi o poziom obsługi, pracownicy którzy są za karę w pracy. Klient jest intruzem i trzeba przepraszać za to, że się przyszło na zakupy. „Pani właścicielka” nie powinna pracować w obsłudze klienta: podniesionym tonem zwraca się do klientów, niepoprawnie nabija towar na kasę i ma pretensje, jak zgłasza się jej błąd w naliczeniu. Jedna gwiazdka to za dużo!!!jakbym mógł dałbym minus 5. Szerokim łukiem omijam ten sklep i idę do dwóch pozostałych żabek, gdzie obsługa jest uśmiechnięta i uprzejma.
-
Денис Сергиенко ★☆☆☆☆
Chciałbym opisać sytuację, która miała miejsce (17.12.2024 o godzinie 17:30) w sklepie Żabka w Warszawie przy ulicy Marywilska 60 (03-042). Przyszedłem do sklepu, aby skorzystać z promocji na wkłady do IQOS (aktywowałem kupon i chciałem kupić 10 paczek w cenie 5). W momencie, gdy wszedłem, sprzedawcy nie było przy ladzie, ale szybko podszedł. Niestety, pochodzę z innego kraju i nie mówię po polsku, ale powiedziałem mu po polsku: „potrzebuję tej promocji” i pokazałem na telefonie SMS z kodem do aktywacji. Wyglądało na to, że mnie zrozumiał – przyniósł blok wkładów i poprosił o zapłatę. Jednak zauważyłem, że cena była standardowa, bez zniżki. Próbowałem mu wyjaśnić, co trzeba zrobić, ale powiedział, że potrzebuje kodu, który przecież od razu mu pokazałem (na tym etapie już dwukrotnie). Nie zwrócił jednak uwagi na treść SMS-a, jakby to go w ogóle nie interesowało. W końcu podałem mu telefon, żeby sam wpisał kod poprawnie. W tym czasie zaczął cmokać, przewracać oczami i wyrażać swoją pogardę wobec mnie. Wpisał kod, a potem zamiast podać mi telefon w ręce lub delikatnie odłożyć go na ladę, rzucił nim jak śmieciem na wagę przy kasie. Dodam, że był to iPhone 16 Pro Max, którego wartość wynosi 6300 zł. Przez cały ten czas emanował pasywną agresją, miał niezadowoloną minę, a ja czułem się, jakbym był jego wrogiem. Po wpisaniu kodu i zeskanowaniu wkładów zapytał, jak zapłacę. Powiedziałem, że kartą. Włączył terminal płatniczy, a następnie uciekł zza lady, nawet nie oferując paragonu ani nie sprawdzając, czy płatność się powiodła. Nie wiem, czy takie lekceważące podejście było spowodowane tym, że jestem obcokrajowcem i nie mówię płynnie po polsku, czy po prostu ten człowiek nie lubi ludzi. Jednak w takiej sytuacji pojawia się pytanie: dlaczego pracuje w obsłudze klienta? Do tego konkretnego sklepu więcej nie wrócę. Przez pół roku w Polsce pierwszy raz spotkałem się z takim negatywnym zachowaniem w Żabce. Nie znam imienia tego sprzedawcy, ale był to mężczyzna w wieku około 40 lat, może starszy. Dziękuję mu za zepsucie mi humoru i mam nadzieję, że coś się zmieni. Może następnym razem nie będzie traktować klientów jak bydła.
-
Arkadiusz Iwański ★★☆☆☆
Ostatnio to przechodzi ludzkie pojęcie, a umiem dużo tolerować. Pan kasjer, im dłużej pracuje, tym robi się wolniejszy. Naprawdę rozumiem wszystko ale obsługa Pana jest bardzo wolna, powolna. Może to skrupulatność, ale do zauważenia jest spadek jakości obsługi. Możliwe, że Pana stresuje obecność właścicielki, która opiernicza ich jak bure suki i kończy wtedy kiedy wchodzi klient. Obsługa Pań na medal! Szybko, sprawnie i da się nawet zamienić parę szybkich zdań by budować relacje co jest jednak ważne. Poza bardzo wolną obsługą dziś, coraz bardziej rażące jest to, że właścicielka ma jakieś układy z lokalnym pijaczkiem, który przychodzi pomagać rozkładać towar za 4 Harnasie :/ ledwo trzymając się na nogach. Rozumiem wszystko, pomoc ludziom etc, ale to jest poniżej poziomu i jeśli właścicielka myśli, że klienci tego nie widzą ( zataczania się i pracy za alkohol ) to jest w wielkim błędzie. Ja sam jestem świadkiem takiej sytuacji przynajmniej 2 razy w tygodniu a dziś już spadło to poniżej poziomu tolerancji. Tak nie może być.
-
Aleksandra ★★☆☆☆
Bardzo niemiła, wręcz chamska właścicielka. Od razu gdy ją widzę wiem, że muszę iść do innego sklepu. Praktycznie nigdy nie działa kasa samoobsługowa. Co do sklepu to na plus jest to, że jest zawsze mało klientów, więc zawsze jest dużo miejsca.
-
Artem Lipovatyi ★★★★★
Obsługa bardzo na poziomie, zawsze mili i uśmiechnięci. Sklep zadbany, wszelkie podstawowe artykuły dostępne. Kasa samoobsługowa na duży plus
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Marywilska 60/Lok. U2, 03-042 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku