Obsługa niemiła Żabka każdego dnia jest zamknięta o 22:40 Brak słów Dawno ja powinni zamknąć
Opinie
-
Joanna Kawka ★☆☆☆☆
-
haruto_7 ★★★★★
Bardzo polecam ten sklep Żabka. Francyzobiorcy oraz większość jego pracowników jest bardzo pomocna oraz przyjazna. Dużo wyboru na pułkach porównując do innych zabek. Polecam
-
Kamil W ★☆☆☆☆
Żabka która nie powinna istnieć, bo mie spełnia żadnych standardów. Chamska i wiecznie obrażona obsłga która zamyka sklep i jara pod ścianą budynku w ciągu dnia to przegięcie nawet w tym miejscu.
-
Piotr m ★☆☆☆☆
zdecydowanie najgorsza Żabka na osiedlu. Fatalna, chamska i opryskliwa obsługa oraz bałagan na półkach i częste przypadki kiedy sklep rano jest 'chwilowo' nieczynny.
-
Jakub Kowalewski ★★★★★
Ta żabka na Mokotowie zdecydowanie wyróżnia się na plus – personel jest bardzo miły i pomocny, sklep jest dobrze zaopatrzony, a do tego panuje tu czystość i duży porządek, co nie zawsze spotyka się w innych Żabkach. Zakupy robi się tu naprawdę przyjemnie. Zawsze chętnie tu wracam i z przyjemnością kazdemu polecam ten sklepik.
-
Katarzyna Brodacka ★★★★★
Po 20 bez problemu mogłam kupić kilka produktów spożywczych i doładowanie do telefonu. To ostatnie było problemem dla pani z żabki naprzeciwko. Sympatyczna pani Samira błyskawicznie mnie obsłużyła,mam nadzieję, że inni też skorzystają z tej placówki.
-
Angelina ★☆☆☆☆
Nigdy nikomu nie polecam tego sklepu! Miałem straszny incydent 22.11 o 19:40 w sklepie na cybernetiki 3. Przyjechałem do sklepu z paczką DHL, wszystko opłaciłem przez internet i zapakowałem w domu. Kiedy przyjechałam do Żabki, przy kasie była 1 pracownica - Samira, a ja byłam super uprzejma i poprosiłam ją o zostawienie tutaj paczki. Powiedziała NIE, nie możesz, nie masz etykiety. Wyjaśniłem i pokazałem jej stronę DHL, że można wybrać opcję „bez etykiety”. Wystarczy zanieść paczkę do sklepu, to wszystko. Po 5 minutach usłyszałam od niej: „Nie wezmę tej paczki, bez metki, idę do innego sklepu”. Wskazała mi ręką drzwi. Potem, kiedy poprosiłem ją, aby pokazała mi obowiązujące zasady, dlaczego mówi „idź do innego sklepu” i zaczęła mnie ignorować. W sklepie było wielu gości Nie potrafię opisać, jak źle się czułam. Zapytałem ją 3 razy o imię, bo jej odznakę zasłaniały włosy, 3 razy mnie zignorowała. Ignorowanie klienta było z jej strony bardzo niegrzeczne i nieprofesjonalne. Zapytałem jeszcze raz o imię, a kiedy znowu mnie zignorowała, zrobiłem jej zdjęcie, żeby złożyć skargę właścicielowi sklepu. Wiem, że to nie było poprawne z mojej strony, ale spędziłem 15 minut rozmawiając z dziewczyną, która była niegrzeczna, a potem mnie ignorowała. Po tym natychmiast Samira zaczęła ROZMAWIAĆ i wezwała 2 innych facetów do kasy. Wygląda na to, że była bardzo rozczarowana moim zachowaniem. Oh naprawdę?? Czułeś się tak samo jak ja przez ostatnie 15 minut? Ci faceci zaczynają mówić: USUŃ ZDJĘCIE. Mnie to zupełnie nie przeszkadzało, bo wiem, że nie wypada robić zdjęcia innej osobie. I dopiero po tych wszystkich sytuacjach Samira pokazuje mi swoją odznakę. Oczywiście usunąłem zdjęcie. Chłopaki, to okropne i nieprofesjonalne mieć takich ludzi do pracy z klientami. Dlaczego nie uczysz ludzi uprzejmości? Dlaczego nie tłumaczycie swoim pracownikom, że Żabka oferuje inne usługi? Nieprofesjonalna i niegrzeczna była moja ostatnia i ostatnia wizyta w sklepie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Cybernetyki 3/lok. U1, 02-677 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku