Cieszy mnie że Hala Banacha objęła władanie tym miejscem, które zapomniało czym jest dobry handel i obsługa. Miejsce się zmieniło na lepsze. Teraz robię tu zakupy bo mam bliżej, nie ma kolejek, ceny te same i te same produkty. Pozdrawiam ekipę z Hali Banacha
Zdjęcia
Opinie
-
Urszula Lawrenc ★★★★★
-
Joanna Mościcka ★★★★★
Sklep przemysłowy z dużym asortymentem. Zaskoczyły mnie ceny na dobrym poziomie. Zrobiłam niewielkie zakupy, ale jeśli będę potrzebować czegoś z gospodarstwa domowego to się tam wybiorę ponownie.
-
Adrian Rucki ★★★☆☆
Nie polecam kupować tam ciast. Nieświeże, zeschnięte i BEZ SMAKU. Wuzetka i szarlotka były okropne. Ciasta - 2/10. Poza tym sklep dobrze wyposażony, ceny przeciętne.
-
Piotr Adler ★★★★★
Uwielbiam flaki, ale te w galarecie z hali Kopińska się nie nadają
-
Marcin Huk ★★★★★
Bardzo pozytywnie, personel bardzo miły i pomocny :) Ceny mocno spadły, a to chyba najważniejsze, na części produktów jest taniej niż w dyskontach, tak trzymać. Czysto, i bardzo ładnie, dobre pieczywo, oraz wiele nowości, szeroki asortyment lokalnych jak i międzynarodowych produktów.
-
Łukanio S ★☆☆☆☆
Straszna hala. Zasłużone pustki w tym sklepie bo na dzisiejsze czasy ceny po prostu powalają. Relikt, który jedzie tylko na dawnej, niestety minionej świetności. Nic tu nie jest dobrze zorganizowane. Wchodzę z jednej strony hali a żeby z tej samej wyjść muszę halę okrążyć na zewnątrz. Miejsce powinien przejąć ktoś z głową i przywrócić dawną renomę. Uważajcie na zamrażarki. Te z lodami działały tak słabo, że lody były miękkie. Tragedia.
-
M1 ★☆☆☆☆
To jest MUZEUM HANDLU z PRL, szczególnie stoisko mięsne ze względu na obsługującą tam panią i kiepską wędlinę w cenach najwyższych na Ochocie. Tak obsługiwano w latach 80. Niestety jest też drogo, a warzywa trzeba dokładnie wybierać, bo są nadpsute. Często brudne koszyki.
-
Panna Anna ★☆☆☆☆
Ostatni raz zrobiłem zakupy.Zgrzewka wody ngaz. żywiec 24.60zł.Papierosy neo reklama 11.50-przy kasie -11.99zł Zdziercy.Muszą zarobić na pracowników. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA
-
jolanta misterska ★★☆☆☆
Byłam W Hali Kopinskiej ze Względu Na kupioną Wersalkę Jestem Zaskoczona Jest Reklama że Zabranie Starej Wersalkę jest ZA darmo i Wniesie Też Dostawy są Tylko w Sobotę BO Producent jest Z Radomia Pan Gajek NAWET NIE Odbiera telefonu Zastrzeżonych Pozdrawiam A ja tego TA nie Zostawię JOLANTA M.
-
ThePajro B ★☆☆☆☆
Ten sklep to tragedia. Na pułkach jest pusto, brak różnorodności. Cena pieczywa taka jak w piekarni tylko że pieczywo w tym sklepie leży z tydzień. Ceny na półkach nie zgadzają się z ceną przy kasie i oczywiście nie zgadzają się na korzyść sklepu. Warto iść 300 m dalej do Biedronki, gdzie ceny są o połowę niższe. 2 lata temu ceny nie różniły się znacząco od innych sklepów, teraz zrobiła się tragedia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hala Kopińska?
Hala Kopińska znajduje się przy ppłk. Mieczysława Sokołowskiego „Grzymały” 2, 02-324 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hala Kopińska?
Można skontaktować się z Hala Kopińska pod numerem +48 228 227 485
Jak można dotrzeć do Hala Kopińska?
Do Hala Kopińska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku