Opinie

  1. Angelika W. ★☆☆☆☆

    Kultura obsługi poniżej poziomu 0. Pani w czarnych włosach bardzo niemiła, do tego przy innych klientach wyzywa innych klientów od dałnów. Nie polecam i raczej będę omijać tą żabkę szerokiemu łukiem

  2. Zuzia Górska ★★☆☆☆

    W dniu wczorajszym kupowaliśmy w dwie osoby 7 napojów z ekspresu, aby donieść znajomym. Wkładaliśmy kubki w tekturowe trzymaki, aby móc je przenieść i po chwili jeden z nich pękł, co spowodowało wylanie się jednej z kaw (wylało się ok 100ml). Nie minęło 5 sekund i przyszła do nas pracowniczka (nie pani stojąca za kasą, która widziała całą sytuację, tylko druga z zaplecza) i naskoczyła na nas z pretensją, że należy od razu wszystko sprzątnąć. Nie zdążyliśmy jeszcze nawet się zorientować co się stało i gdzie się poparzyliśmy tą kawą, a dla nas to było logiczne, że należy wszystko sprzątnąć. Na odpowiedź, że wiemy, że musimy sprzątnąć i jeszcze nie zdążyliśmy nawet sięgnąć po serwetki, pani odpowiedziała, że "nieprawda, bo widziała wszystko co robimy na kamerach". Generalnie rozumiemy zmęczenie, frustrację czy cokolwiek pani w tym momencie przechodziła, jednak wyżywanie się na naszej dwójce, jak naprawdę nie chcieliśmy rozlać kawy (czemu byśmy mieli chcieć xddd) było naprawdę nie na miejscu. Pani stwierdziła, że się zaraz rozniesie po całym sklepie, bo weszły dwie osoby (które nota bene widziały sytuację i zrobiły 5cm większy krok i nie wdepnęli w kawę (ponownie- czemu by mieli chcieć xd), ale na moje pytanie gdzie można sprzątnać jeszcze po prostu mnie zignorowała. Generalnie pani po wyżyciu się na nas nie pomogła tylko wyszła z koleżanką na przerwę, ale przynajmniej trzecia pani (która całą sytuację obserwowała z kasy) zapewniła nas, że się takie sytuacje zdarzają i aby się nie przejmować. Po czym wyszła na papierosa i jak wracaliśmy obok tej samej żabki 20min później dalej na nim stała. Stoisko z napojami było dodatkowo wybrakowane, brakowało dodatków do kawy (posypek czy cukru cynamonowego), a także dodatkowych papierowych trzymaków na gorące napoje.

  3. Ewa Mielczarek ★☆☆☆☆

    Nie wiem, czy spotkałam się z większym chamstwem w obsłudze klienta, co w tej Żabce. Zawsze jest z fochem, opryskliwie, a dziś to już nawet na mnie nawrzeszczano, że źle SAMA SOBIE skanuje produkty na kasie samoobsługowej. Po zwróceniu uwagi, żeby na mnie nie krzyczeć, jeszcze dostałam serie chamskich komentarzy. Ceny regualnie nie pasują do metek, tłumaczenia w stylu "bo to juz nie aktualne" albo że "towar dopiero przyjechał" - przepraszam, ale nic mnie nie obchodzą. Jest towar jest cena i ona ma sie na kasie zgadzać. Kropka. Żebym miała z głodu zejść to już moja noga tam nie postanie.

  1. юлия мукоид ★☆☆☆☆

    Najgorsze doświadczenie w Żabce, jakie miałam. Hot-dog był zimny, a parówka stara i obrzydliwa – wyglądała, jakby leżała tam cały dzień. Obsługa totalnie bez kultury, zero szacunku do klienta, jeszcze z pretensjami. Wstyd, że taka sieć pozwala na taki poziom obsługi i jedzenia. Nigdy więcej nie zrobię tam zakupów.

  2. Влад Керезь ★☆☆☆☆

    Chodzę do tego Żabki już od pół roku i dopiero teraz zdecydowałem się zostawić opinię. Bardzo nieuprzejme sprzedawczynie, do tego nigdy się nie witają.

  3. Duck ★★★★★

    Bardzo mały sklep, ale ma duży wybór produktów w rozmiarze. W sklepie był tylko jeden pracownik (przynajmniej w tym momencie był), więc trzeba być gotowym na skorzystanie z kasy samoobsługowej. Bardzo ciche i czyste

  1. Jagoda Grudzień ★★★★★

    Świetna obsługa, pracownicy zawsze uśmiechnięci, podchodzą z ogromną kulturą i szacunkiem, do każdego klienta. Sam sklep czysty, dobrze wyposażony, pieczywo świeże, zawsze znajduję to po co przyszłam. Chętnie odwiedzam jak najczęściej to możliwe, ulubiona Żabka :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Grzybowska 49, 00-863 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements