Od kiedy zmienił się właściciel jest tylko gorzej, nieprzyjemnych sytuacji miałam sporo, ale jedna gwiazdka a gdyby się dało -1 głównie za smród, brak towaru, wiecznie spalone pieczywo i brak możliwości porozmawiania z obsługą (bardzo niemiłą) po polsku w Polsce ;) Dodam jeszcze, że żabka promuje swoje produkty na ciepło a tutaj piec jest wyłączony na 3 godziny przed zamknięciem i nie da się skorzystać z oferty posiłków na ciepło. Mieszkam w tym samym bloku a do żabek chodzę wszędzie tylko nie przy klatce…
Opinie
-
O la ★☆☆☆☆
-
Arkadiusz ★☆☆☆☆
Dramat. Obsługa bardzo niemiła, rzadko przy kasie. Żadnego "dzień dobry", tylko olewanie klientów. Jak chce się odebrać paczkę, to zawsze jest problem ze znalezieniem, bo paczki nie są segregowane i nie są pisane numery na paczkach, jak to było za poprzedniej właścicielki (i wtedy to działało sprawnie).
-
Jan Pawłowski ★☆☆☆☆
Od zmiany właściciela bardzo się pogorszyło. Chamstwo w stosunku do klientów. Kilkukrotna odmowa przyjęcia paczki, bardzo długie szukanie paczek do odbioru. Długo trzeba czekać aż pani łaskawie podejdzie do kasy, bo zawsze siedzą na zapleczu...
-
Matthew ★☆☆☆☆
Odkąd zmienił się właściciel ta Żabka to jest jakiś horror, a mimo że mieszkam w tym bloku, ide do żabki ulice dalej!!! Obsługa nie rozumie po polsku, nie potrafią powiedzieć nawet dzień dobry, a o przestrzeganiu zasad higieny żywności nie ma co liczyć. W ciągu dnia jest kilka razy zamykana, a dzisiaj kuzyn który chciał kupić zapiekankę nie mógł tego zrobić bo pani nie rozumiała co chce kupić więc poszedł do żabki... ulicę dalej. W tamtym tygodniu byłem świadkiem jak jeden z klientów zwracał uwagę na to, że dostał zimne jedzenie wiec tych afet jest tam więcej. Nie polecam tego miejsca. Nie mam nic do nacji ukraińskiej ale odkąd ajentem jest Ukrainka to ten sklep to koszmar wśród żabek i nic tam nie kupuje nawet jak mam wydać 5 złotych.
-
ugfdthvb hbvddrtv ★☆☆☆☆
Odkąd zmienił się właściciel, ta Żabka to porażka. Często zamknięta w środku dnia bez kartki, obsługa niemiła, a na prośbę o przekrojenie pizzy tylko krzywią sie. Kiedyś było tu o wiele lepiej.
-
Michał .W ★★★★★
Bardzo miła obsługa.
-
Asya ★★★★★
Miły sprzedawca, chcę tam wrócić jeszcze raz☺️
-
Mateusz nowakowy ★☆☆☆☆
Słaby asortyment porównując z innymi zabkami w okolicy wygląda to kiepsko.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Herbu Oksza 19, 02-495 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku