Opinie

  1. Łukasz (LukasAvro) ★★★★★

    Ok. Polecam

  2. Kacper Oberda ★★★☆☆

    W porządku. Ceny są trochę zawyżone, ale na panią pracującą w tym sklepiku nie można narzekać. Jednak to i tak i tak sklep prywatny dla uczniów.

  3. Michał Lewandowski ★☆☆☆☆

    Wysokie ceny

  1. Artur Urban ★★★★★

    Dobre kanapki

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Sklepik szkolny?

Do Sklepik szkolny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements