Opinie

  1. Milsoz Bułat ★★★☆☆

    Dobra Żabka lubię ją ale niestety musiałem czekać 10 min bez sensu żeby czekać na kasjera który nic nie robił nie stety słaby kasjer ale polecam 1 panią Ukrainka ale bardzo miła

  2. Radosław Rashroyal ★☆☆☆☆

    Co to za jakieś standardy? Od kiedy to w żabce gdy kupuje się 3 butelki to można oddać tylko 3 butelki? Pierwszy raz taka sytuacja to co trzeba biegać po jednej butelce w te i nazat. Jedyna żabka z takimi praktykami, pierwszy i ostatni raz.

  3. Алексей Свирский ★★★★★

    Byłem dziś w sklepie i chciałbym wyróżnić sprzedawcę Antoniego. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejmy, pomocny i bardzo profesjonalny. Aż miło robić zakupy w takim miejscu. Jeśli Antoni otrzyma za to premię, będę naprawdę zadowolony – w pełni na nią zasługuje. Dziękuję!

  1. Arkadiusz Krychowiak ★☆☆☆☆

    Niestety, muszę wyrazić swoje niezadowolenie z wizyty w sklepie Żabka. Moje doświadczenia w tym miejscu były bardzo negatywne, głównie z powodu obsługi klienta. Kasjerka z Ukrainy, która ma blond włosy i nosi okulary, była wyjątkowo niesympatyczna i nieprofesjonalna. Była nieuprzejma i niechętna do udzielenia pomocy, co sprawiło, że zakupy były bardzo nieprzyjemne. Ponadto, w sklepie często brakuje podstawowych produktów, a ceny są znacznie wyższe niż w innych miejscach. Dodatkowo, sklep nie był dobrze utrzymany - półki były nieuporządkowane, a podłoga brudna. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca, jeśli szukacie miłej i profesjonalnej obsługi. Pozdrawiam Arkadiusz K

  2. ernestjelen ★☆☆☆☆

    Obsługa w tym sklepie jest fatalna. Ten gruby kasjer to łaskę robi, że podejdzie do kasy. Na „dzień dobry” nie odpowiada. Jak chciałem zapłacić gotówka to wywrócił oczami a jak wyciągnąłem 50pln to zaczął drzeć mordę że nie ma czym wydać. Omijajcie tą żabkę wielkim łukiem.

  3. Иван Иванов ★☆☆☆☆

    Przerwa techiczna? Serio?! 25 minut stania pod lokalem i nadal zamknięty! Okropna żabka!

  1. Tetiana Sakaly ★☆☆☆☆

    Najgorsza Żabka jaka Może być, w środku dnia sklep zawsze zamknięty „przerwa techniczna”, w tym czasie pod sklepem zbiera się kolejka ludzi, którzy po 10-15 minutach czekania na „sprzedawcę” rezygnują z czekania i idą. TOTALNA PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!

  2. Anettt 2505 ★☆☆☆☆

    Ta żabka to istny koszmar! Pan scrolluje sobie coś na telefonie i z ogromną łaską podchodzi do kasy. Kolejny siedzi cały czas na zapleczu albo na papierosie… No i ciągła przerwa techniczna…

  3. Edyta Ługowska ★★★★★

    Bardzo serdecznie polecam bardzo miła obsługa. Sprzedawca najpierw zaserwował nam dania które zamówiliśmy dopiero na koniec policzył zakupy, co równało się z tym, że na bieżąco otrzymywaliśmy ciepłe dania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Kłobucka 8/U10, 02-699 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements