Jedzenia jest obrzydliwe ponieważ np frytki da twarde i inne rzeczy są czasami zimne obsługa bardzo nie mila taka ruda pani jest z Ukrainy i jest bardzo nieuprzejma mówi się jej dzień dobry a ona nawet nie odpowiada
Opinie
-
Bartek ★☆☆☆☆
-
Yana Ko ★☆☆☆☆
Ta Żabka jest po prostu okropna! Za pierwszym razem poprosili o dużego hot doga - duża kiełbasa była w małej bułce! Za drugim razem miesiąc później poprosili o dużego hot doga z sosem czosnkowym. Kilka razy skupiliśmy się na sosie, a ja mówię głośno, uwierzcie mi, usłyszała dziewczyna. wynik: kiełbasa była już w dużej bułce, ale BEZ SOSU. wydawało mi się, że na górze hot doga jest kropla sosu, myślałam, że cały sos jest na dole, okazało się, że nie było go wcale. Dzisiaj błagałam koleżankę, żeby nie chodziła do tej Żabki. ale poszliśmy, bo myśleliśmy, że dziewczyna nauczyła się robić hot dogi i podgrzewać inne kanapki. Pomyliła nasze zamówienie z inną osobą i strasznie długo czekaliśmy na tę pizzę! Tym razem postanowiłam opowiedzieć kasjerom o poprzednim zdarzeniu i chociaż poprosić o sos. Rozumiem, że sos sprzedają za 1,5 zł. Rozumiem ich w tym przypadku. Ale jeśli robisz wszystko zgodnie z zasadami, nie zapominaj, że usługa również musi być normalna! Proszę nauczyć dziewczynę, jak prawidłowo obsługiwać klienta! Nic nie słyszy i nie rozumie, co i jak robić
-
P P ★☆☆☆☆
Niestety, ale to najgorsza Żabka, w jakiej do tej pory byłem. "Obsługa" ledwo potrafi się komunikować z klientami, a najgorsze jest to, że jako placówka pocztowa odmawiają przyjmowania przesyłek w niedziele tłumacząc się tym, że nie mają miejsca w tym sklepie. Szkoda, że właściciel/ka przyjmuje kogo popadnie.
-
Marta W. ★☆☆☆☆
za każdym razem jak tu przychodzę, nikt nie wie jak podgrzewać jedzenie. dzisiaj poprosiłam o podgrzanie makaronu i dostałam dziwne spojrzenie, po czym podany mi, nadal zimny. nie jest to pierwszy raz, naprawdę mam wrażenie że żadna osoba z tej żabki nie umie podsłuchiwać się mikrofalówka
-
Norbert Malkowicz ★☆☆☆☆
Tak niskiego poziomu obsługi jak w tej Żabce to nie ma już chyba nigdzie. Wolę nadłożyć drogi ale więcej tu już nie przyjdę. Dziś poraz kolejny obrażona dziewczyna za kasą prychająca na klientów. Ostatni raz coś takiego widziałem jako dzieciak za komuny.
-
Tomek Tomasz ★☆☆☆☆
Obsługa totalne dno, co chwile zmieniają się kasjerki. Mało co rozumieją po polsku a w dodatku brak podstawowej obsługi kasy fiskalnej. Pani nie potrafi nabić w odpowiedniej ilości na kasę kilku produktów. Następnie nie potrafi cofnąć źle policzonych towarów. W okolicy są żabki z kompetentna obsługą. To miejsce radzę omijać i wybrać się do sąsiedniej żabki gdzie jest miła obsługa a nie osoby, które stoją za kasa jakby za karę.
-
Radioaktywny Śledź ★☆☆☆☆
Bardziej ciasnej żabki nigdy nie widziałam. Panie na kasie bardzo nieuprzejme, na dodatek niewyraźnie mówią, bo ledwo znają polski. Bardzo niemiły ton przy obsłudze. Ponadto ceny się nie zgadzają i przy kasie się okazuje że coś jest droższe.
-
DAMIAN ★★★★★
Bardzo miła obsługa wszystko na najwyższym poziomie, bardzo dobrze zaopatrzona żabka
-
eLeSeN1K eLeSeN ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym chciałem dokonać wpłaty na własne konto w banku bo przecież taka opcja istnieje w tej sieci sklepów . Wziąłem produkt ,przy kasie poinformowałem szanowna panią że chce dokonać wpłaty po czym słyszę że ona nie umie tego zrobic i nie wpłaci mi pieniążków , zaciągając ukraińskim , pyta się mnie jak ma to zrobić bo ona nie umie . Przepraszam to ja jestem na obsłudze w żabce że mam to wiedzieć czy one? Druga koleżanka oczywiście też nie potrafi tego dokonać , to po co trzymać takie osoby które nie dość że językiem mają problem żeby się porozumieć to jeszcze są nie przeszkolone , tzw zapchaj dziurę .
-
T.J.BoBsOn6891 KaczorDafi ★☆☆☆☆
W mojej obecności właściciel kazał zapłacić pracownikowi za uszkodzony towar który przypadkiem przy dostawie spadł z palety
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Górczewska 200A/Lok.Usł.5, 01-466 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku