Opinie

  1. Paulina Palińska ★★☆☆☆

    Niestety sklep bardzo się popsuł, kiedyś bardzo dobrze zaopatrzony: przepyszne ciasta i duży ich wybór, pierogi. Teraz jest biednie.. puste półki, co nie wygląda zachęcająco, ciasto zobaczyć za witryną to rzadki widok, marny wybór w wędlinach, niestety coraz rzadziej zaglądam, a szkoda, bo bywałam tam często, wszystko było pod ręką.

  2. piotr skrzypczak ★★★★★

    Super sklep Polecam każdemu

  3. Obiektywny Turysta ★☆☆☆☆

    Wędliny i ich obsługa (łysy niemiły facet) to jakiś dramat. Pokroił wędlinę z niejadalna osłonką i stwierdził, że to u nich standard. Nie polecam sklepu. Naprzeciw jest żabka.

  1. Anna Szachogłuchowicz ★★★☆☆

    Sektor z wędlinami i mięsami bardzo kiepski. Będąc w zaawansowanej ciąży Pani (nie wspominając, że kobieta kobiecie) nie miała skrupułów, żeby sprzedać mi śmierdzące mięso na zupę. Reszta ok, dosyć obszerny sektor ze zdrową żywnością.

  2. Edyta Kierzkowska ★☆☆☆☆

    Oczywiście. Zero dostępność i mięs z promocji, kilka prób zakupu. Szparagi z promocji serwowane z zaplecza w zasadzie tylko na zapytanie, stare mięso, które już 3krotnie zwracałam. Pani ze świeżych tak zajęta że kilka razy zdarzyło mi się odpuścić. To jest sklep do zakupów typu woda i piwo. Nic ponad to. Kasjerki i kaskerzy bardzo mili , to jedyny pozytyw. Jak dla mnie, może tego sklepu w ogole nie być . W moim mniemaniu miał być uzupełnieniem oferty okolicznej żabki i dobrego składnika.... A jest wielkim rozczarowaniem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Centrum Szeligowska?

Delikatesy Centrum Szeligowska znajduje się przy Szeligowska 10, 01-320 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum Szeligowska?

Do Delikatesy Centrum Szeligowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements