Opinie

  1. Marcin Maj ★★☆☆☆

    Trzeba tam czasem pójść z przymusu. Są tam 4 kasy lecz tylko jedna otwarta. Dostawy organizowane wózkami przez pracowników w godzinach szczytu zakupów, byłem stale przepraszany i przesuwany z przed półek przez pracowników którzy akurat w tym czasie musieli dostarczyć produkty na półki. I wisienka na torcie dziś zakupiona mozarella. Co nie pozwalało mi na spokojne i rzeczowe zrobienie swoich zakupów. Najlepsze godziny na zakupy to tuż po 6 rano, z pozytywów to fajna ekipa na ladzie mięsnej, pozdrawiam serdecznie Panie, zawsze miłe i chętne do rozmowy.

  2. Gracjan Borkowski ★☆☆☆☆

    Wczoraj kupione spody do pizzy, dzisiaj spleśniałe w nieotwartej paczce. Przegrywacie walkę cenową z Lidlem a jakość produktów od tego czasu to dno.

  3. Agata ★★★☆☆

    Jest całkiem w porządku, choć palety denerwują i brak bankomatu jest dość poważnym brakiem. Wszędzie dotąd w Biedronce były obecne.

  1. Łukasz Wawrzyński ★☆☆☆☆

    Kierowniczka sklepu jest wredna. Będąc przy kasie samoobsługowej zapytałem czy można prosić o potwierdzenie wieku, odeszła dalej więc powiedziałem halo czy mnie pani słyszy a ona że za halo to w mordę walą i że mam zapłacić i zabierać się z jej sklepu. Sytuacja z dnia 15 maj 2025 godzina 14:10

  2. P G ★☆☆☆☆

    Wchodzimy do biedronki i na wejściu wita nas kałuża, która jest w tym samym miejscu od ponad tygodnia. Następnie rozglądamy się po pustych półkach, bo notorycznie brakuje towaru (po majówce prawie przez tydzień nie było dostaw). Idziemy dalej, stąpając po brudnych podłogach i przeciskamy się pomiędzy paletami w stronę stoiska z wędlinami. Czekamy grzecznie na wędlinę około 20 minut, bo często obsługuje tam tylko jedna osoba. Mija 40 minut i z zakupami kierujemy się do kasy. Biada wam jeżeli płacicie gotówka, bo tu stracicie kolejne 20 minut, gdyż otwarta jest tylko jedna kasa.

  3. Marcin ★★☆☆☆

    Jak w każdej Biedronce, towar przemieszany, że ciężko cokolwiek znaleźć, trzeba chodzić po całym sklepie, co również nie jest łatwe, bo palety z towarem stoją na środku każdej alejki. Chcesz, szybko zrobić małe zakupy i zapłacić w kasie samoobsługowej? Zapomnij! Kasy samoobsługowe wiecznie mają jakieś problemy, ciągle ktoś musi przychodzić i pomagać, co oczywiście też nie jest takie proste, bo zazwyczaj nikogo nie ma i stoisz jak ten dzban słuchając ciągle "zaraz podejdzie asystent", aż nerwicy dostajesz, bo zazwyczaj nie prędko ktoś podejdzie. Sklep dla ludzi o mocnych nerwach i anielską cierpliwością.

  1. Piotr Pawiński ★★★☆☆

    Słabo z kasami. Zawsze prawie kolejka do kasy, z żywą kasjerka, bo zazwyczaj jedna taka kasa tu działa. Są też samoobsługowe, ale bez możliwości płacenia gotówką.

  2. Aneta Drzazgowska ★☆☆☆☆

    Trzeba patrzeć na daty ważności. Niestety znalazłam kilkanaście(!) Przeterminowanych produktów. Wg. mnie nie powinno mieć to miejsca. Odwiedziłam sklep 6.05 i znalazłam taką wędlinkę ważną do 30.04. Dzień wcześniej (5.05) trafiłam na przeterminowany o kilka dni gyros roślinny.

  3. G. D. (FAGO) ★★★★☆

    Ogólnie ok. Zatowarowanie jest właściwe i obsługa bardzo pomocna. Czysto i nie śmierdzi co ważne :) W Biedronce jest lada i co prawda nie ma promo. na mięsa paczkowane (więc ubolewam nad tym) ale za to ceny wędlin i serów żółtych znacznie tańsze niż w okolicznych sklepach. Polecam, chodzę cyklicznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Modlińska 139, 05-135 Wieliszew, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements