Trzeba tam czasem pójść z przymusu. Są tam 4 kasy lecz tylko jedna otwarta. Dostawy organizowane wózkami przez pracowników w godzinach szczytu zakupów, byłem stale przepraszany i przesuwany z przed półek przez pracowników którzy akurat w tym czasie musieli dostarczyć produkty na półki. I wisienka na torcie dziś zakupiona mozarella. Co nie pozwalało mi na spokojne i rzeczowe zrobienie swoich zakupów. Najlepsze godziny na zakupy to tuż po 6 rano, z pozytywów to fajna ekipa na ladzie mięsnej, pozdrawiam serdecznie Panie, zawsze miłe i chętne do rozmowy.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Maj ★★☆☆☆
-
Gracjan Borkowski ★☆☆☆☆
Wczoraj kupione spody do pizzy, dzisiaj spleśniałe w nieotwartej paczce. Przegrywacie walkę cenową z Lidlem a jakość produktów od tego czasu to dno.
-
Agata ★★★☆☆
Jest całkiem w porządku, choć palety denerwują i brak bankomatu jest dość poważnym brakiem. Wszędzie dotąd w Biedronce były obecne.
-
Łukasz Wawrzyński ★☆☆☆☆
Kierowniczka sklepu jest wredna. Będąc przy kasie samoobsługowej zapytałem czy można prosić o potwierdzenie wieku, odeszła dalej więc powiedziałem halo czy mnie pani słyszy a ona że za halo to w mordę walą i że mam zapłacić i zabierać się z jej sklepu. Sytuacja z dnia 15 maj 2025 godzina 14:10
-
P G ★☆☆☆☆
Wchodzimy do biedronki i na wejściu wita nas kałuża, która jest w tym samym miejscu od ponad tygodnia. Następnie rozglądamy się po pustych półkach, bo notorycznie brakuje towaru (po majówce prawie przez tydzień nie było dostaw). Idziemy dalej, stąpając po brudnych podłogach i przeciskamy się pomiędzy paletami w stronę stoiska z wędlinami. Czekamy grzecznie na wędlinę około 20 minut, bo często obsługuje tam tylko jedna osoba. Mija 40 minut i z zakupami kierujemy się do kasy. Biada wam jeżeli płacicie gotówka, bo tu stracicie kolejne 20 minut, gdyż otwarta jest tylko jedna kasa.
-
Marcin ★★☆☆☆
Jak w każdej Biedronce, towar przemieszany, że ciężko cokolwiek znaleźć, trzeba chodzić po całym sklepie, co również nie jest łatwe, bo palety z towarem stoją na środku każdej alejki. Chcesz, szybko zrobić małe zakupy i zapłacić w kasie samoobsługowej? Zapomnij! Kasy samoobsługowe wiecznie mają jakieś problemy, ciągle ktoś musi przychodzić i pomagać, co oczywiście też nie jest takie proste, bo zazwyczaj nikogo nie ma i stoisz jak ten dzban słuchając ciągle "zaraz podejdzie asystent", aż nerwicy dostajesz, bo zazwyczaj nie prędko ktoś podejdzie. Sklep dla ludzi o mocnych nerwach i anielską cierpliwością.
-
Piotr Pawiński ★★★☆☆
Słabo z kasami. Zawsze prawie kolejka do kasy, z żywą kasjerka, bo zazwyczaj jedna taka kasa tu działa. Są też samoobsługowe, ale bez możliwości płacenia gotówką.
-
Aneta Drzazgowska ★☆☆☆☆
Trzeba patrzeć na daty ważności. Niestety znalazłam kilkanaście(!) Przeterminowanych produktów. Wg. mnie nie powinno mieć to miejsca. Odwiedziłam sklep 6.05 i znalazłam taką wędlinkę ważną do 30.04. Dzień wcześniej (5.05) trafiłam na przeterminowany o kilka dni gyros roślinny.
-
G. D. (FAGO) ★★★★☆
Ogólnie ok. Zatowarowanie jest właściwe i obsługa bardzo pomocna. Czysto i nie śmierdzi co ważne :) W Biedronce jest lada i co prawda nie ma promo. na mięsa paczkowane (więc ubolewam nad tym) ale za to ceny wędlin i serów żółtych znacznie tańsze niż w okolicznych sklepach. Polecam, chodzę cyklicznie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Modlińska 139, 05-135 Wieliszew, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku