Sklep całkiem nieźle zaopatrzony, zdecydowanie poprawił się w ostatnich latach chociaż niektórzy panowie z obsługi chyba mają problem z nie patrzeniem sie na nieletnie dziewczyny
Zdjęcia
Opinie
-
Zofia Weremko ★★★☆☆
-
Lutaya Studio ★★★★★
Często robię zakupy w tym sklepie i zawsze jestem zadowolony. Duży wybór produktów, świeże owoce i warzywa oraz świetna jakość mięsa i wędlin. Obsługa jest miła i pomocna, zawsze można liczyć na ich radę w wyborze odpowiednich produktów. Ceny są rozsądne, a promocje zdarzają się regularnie, co dodatkowo zachęca do zakupów. Atmosfera w sklepie jest przyjemna, wszystko jest dobrze zorganizowane i łatwo znaleźć to, czego się szuka. To miejsce, do którego wracam z przyjemnością i polecam każdemu, kto ceni sobie jakość i dobrą obsługę.
-
Michał Sieruga ★★★★☆
Typ osiedlowego sklepu. Droższy niż dyskont, ale blisko. Miła obsługa. Zdarzają się promocje na produkty. Dość mało miejsca w środku, ale wózkiem dziecięcym można wjechać. Mało miejsc parkingowych. Obok paczkomaty.
-
Jakub Stelmasiak ★★★★★
co 2 tygodnie przychodze tam po energetyki, niestety chce mi sie po nich rzygac ale to nie wina sklepu
-
Adam Wołkowicz ★★★★★
Na zakupy na szybko jest ok jak czegoś zabraknie bo na pełnowymiarowe zakupy brak jest miejsca, wózków, parkingu itp.. ale jest i paczkomat. Świetnie. Ogólnie jest w porządku.
-
Piotr Piotrowski ★★★★☆
Lokalny sklepik gdzie znajdzie się podstawowe produkty. Byłaby kolejna gwiazdka gdyby promocje były oznaczone, a nie przy kasie dowiadujesz się ze jak weźmiesz jeszcze jedna sztukę to wychodzi taniej.
-
Robert Poznański ★★★★★
Dobre promocję, jest miło, fajnie. Przychodzę tu robić zakupy w tym samym celu co każdy, fajnie jest zobaczyć panią Zuzię. Stała się ona znakiem rozpoznawczym tego sklepu. Pozdrawiam też resztę przemiłych pań.
-
Bartłomiej Czapski Tasty Food ★☆☆☆☆
Jedna i bardzo poważna gniazdka za to że w tej lokalizacji przyjmują nowe osoby do pracy co 2 tyg. Nie wynika to z tego że jest corona virus czy też mało ludzi do pracy. Ten sklep ewidentnie wykorzystuje ludzi do pracy czyli jeżeli pracujesz tydzień i nie stałeś na kasie a jest manko to i tak zabiorą ci z wypłaty. Jest na tej lokalizacji sporo osób którym to wypłata nie zgadzała się od 300 do 600 zł. Pracodawcy w najbliższym czasie zapłacą za ludzką krzywdę. Powinna tu wpaść inspekcja pracy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Anna. Top Market?
Delikatesy Anna. Top Market znajduje się przy Odkryta 82, 00-001 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Delikatesy Anna. Top Market?
Do Delikatesy Anna. Top Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku