Opinie

  1. Ew4 ★☆☆☆☆

    ta nowa pani sprzedawczyni w czarnych włosach i dużo pierśiocnków. powiedziała, że nie zeskanuje mojej paczki w zalano (była zmiana i teraz skanuje się kod kresowy z maila a nie z paczki) bo ona nie będzie stała i tłumaczyła kurierowi .... to nie była pierwsza sytuacja kiedy była nie miła ogólnie nie miła. więcej nie przyjdę

  2. Janina RAWA ★★★★★

    Czysto, towar w porządku, uprzejmi i mili pracownicy (szczególnie Pan Kamil :) sprawne wydawanie paczek. Doceniamy ich pracę.

  3. Róża Giżka ★☆☆☆☆

    Kasjerka nakrzyczała na mnie że chce odebrać paczkę (w terminie) i że powinnam przyjść tego samego dnia i od czego są paczkomaty. Klient przede mną wyszedł i zostawił zakupy ponieważ też tak się zachowywała. Pierwszy raz zdarzyło mi się mieć styczność z tak nie przyjemnym pracownikiem.

  1. Shadow_ ★★★☆☆

    Obsługa bardzo nie miła, ja jako nastolatka jestem ignorowana przez jedną z sprzedawczyń. Była godzina około 20:30, ogromna kolejka i pani rozmawia przez 5 minut z jednym klientem a kolejka dalej stoi. (Takie sytuacje powtarzają się niezależnie od godziny i dnia). Chociaż Hot-Dogi dobre, brak brudu i jakiegokolwiek syfu

  2. Marcin x ★☆☆☆☆

    Żabka jak każda żabka. Drogo,drogo i jak w każdym sklepie sprzedawczynie małolaty z rzęsami jak wachlarz i sianem zamiast mózgu .

  3. hagieo11 ★☆☆☆☆

    Beznadziejna obsługa, z małym pieskiem na rękach nie pozwolno mi zrobić zakupów mimo iż nikogo nie było w sklepie. Przypuszczam że pani chciała zapalić i zamiast powiedzieć żebym chwile zaczekał to stwierdziła że sanepid zabrania i nie wolno (w lany poniedziałek :))

  1. Monika Fabijańczuk ★☆☆☆☆

    to jakaś totalna żenada mąż był dzisiaj po 22'ej w żabce na Chopina . przeklinanie przy klientach to chyba nie jest filozofia propagowana przez tą sieć . obsługiwał młody chłopak z etykietą Andrzej . przeoriwadzilam się tu niedawno i chyba czas zmienić miejsce zakupów . Nie polecam .

  2. Zocha v ★★★☆☆

    Trzeba pochwalić ze w ostatnim czasie dwoch mlodych chlopakow zatrudnionych naprawde na plus , kulturalni i miła obsluga. Sama żabka słabo ale moze sa szanse na poprawe

  3. Monika Domagalska ★★☆☆☆

    Niestety notoryczny brak hot dogow, a jak juz sa to albo zimne wydawane klientowi, albo parowka twarda. W ostatnich miesiacach bardzo sie zepsulo

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy aleja Chopina 89, 05-092 Łomianki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements