Bardzo miła obsługa. Pani świetnie doradziła w wyborze koszuli. Polecam!:)
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Głowacka ★★★★★
-
Magdalena Bochniarz ★☆☆☆☆
Chciałabym przestrzec wszystkich przed zakupami w tym sklepie. Moja siostra kupiła 4 koszulki, dwie z nich okazały się za małe i poszłyśmy wymienić na większy rozmiar. Pani, która była w sklepie powiedziała nam, że nie możemy ich wymienić, ani zrobić zwrotu, ponieważ musimy oddać wszystko co było na paragonie (na ladzie jest informacja, że zwrotu lub wymiany można dokonać w ciągu 30 dni od daty zakupu, my byłyśmy po 10 dniach). Nigdy w życiu nie słyszałam gorszej bzdury, że trzeba oddawać wszystko co zostało zakupione. Zwrot nie został przyjęty, pani była bardzo niemiła i opryskliwa. Nie polecam zakupów w tym sklepie
-
Edyta Koteja ★☆☆☆☆
Już wiem skąd te niskie opinie o sklepie. Cały dzień nie można się dodzwonić, jak dotarłam wieczorem moje zamówienie było już odesłane, fakt moja wina, bo był to czwarty dzień roboczy i nie mam pretensji. Jak powiedziałam, że mają zapchaną skrzynkę i cały dzień nie można się dodzwonić to usłyszałam " a faktycznie". Wyprawa godzinna do galerii, a wystarczyło odebrać telefon. Drugi raz nieprzyjemne odczucie, że nikt tu klientem nie jest zainteresowany.
-
M S ★☆☆☆☆
Kompletna beznadzieja. Stwarzają problemy, nie potrafią zamówić produktu, przy zamówieniach przez Internet nie ma możliwości dokonania zwrotu na miejscu, cały czas socrealistyczne przekonanie, że to Klient musi się starać... Może są Klienci, których to rajcuje. To nie jest zarzut wobec tego punktu, po prostu firma zatrzymała się gdzieś na przełomie lat 80/90 XX wieku i niestety to jak stwarza problemy, nie jest standardem. Miałem podobny przykład z inną znaną polską firmą. Bardzo mnie przepraszali za to, że nie ma opcji zapłaty przy odbiorze, bo to uważali za nadużycie, ale za to była opcja dokonaniach zwrotu natychmiast i otrzymania od razu pieniędzy, w gotówce... Skoro Wólczanka stawia na taki styl marketingu, to ich sprawa...
-
Ja Ja ★★★★★
Polecam obsługę Pana Michała . Profesjonalne podejście do klienta. Rzetelnie z uśmiechem na twarzy pomaga przy doborze odpowiedniego asortymentu . Ogromna wiedza o materiale Wólczanki.
-
Klaudia Miszczuk ★★☆☆☆
Salon jak każdy inny, ale Pani Katarzyna, która jest doradca klienta z ogromnym problem podaje każda koszule do przymierzenia, informując „jak Pan wszystkich nie kupi to będzie Pan je ze mną składał”. Pani Katarzyno, za to ma Pani płacone. Nie polecam.
-
UnifeWWA ★★★★★
Opinia ta należy się konkretnej sprzedawczyni, Pani Klaudii. Pani była bardzo uprzejma i pomocna oraz profesjonalnie doradziła mi w wyborze koszul i muchy. Oby bylo więcej takich sympatycznych osób. Koszule jakościowo i materiałowo bardzo dobre, a wybór bardzo duży. Polecam
-
Łukasz ★★☆☆☆
Moja opinia nie odnosi sie bezpośrednio do tego salonu ale do całej sieci sklepów Wólczanka. Polówki, które kupiłem około czterech m-cy temu skurczyły się pomimo, iż prane byly w 30 stopniach, zgodnie z informacją na metce, przez co poszły do wyrzucenia, natomiast z koszul odpadają co chwilę guziki i trzeba je na bieżąco przyszywać. Czemu nie jedna a dwie gwiazdki? Bo koszule są wykonane z fajnego materiału i wizualnie mogą sie podobać. Ogólnie rzecz biorąc, zawiodłem się i nie polecam nikomu zakupienia polo, co do koszul, można się jeszcze zastanowić.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wólczanka?
Wólczanka znajduje się przy Światowida 17, 03-144 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wólczanka?
Można skontaktować się z Wólczanka pod numerem +48 726 180 045
Jak można dotrzeć do Wólczanka?
Do Wólczanka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku