Przechodzę gehennę by odzyskać pieniądze ze zwrotu Zwrot zaakceptowany ale pieniążków jak nie ma, tak nie ma . Zawsze po rozmowie tel. obiecują, ze dziś na pewno będzie przelew i tak kończy się każda rozmowa
Zdjęcia
Opinie
-
e. onik ★☆☆☆☆
-
Tomasz Kowieszko ★☆☆☆☆
Swego czasu kupiłem u nich parę rzeczy - nawet kamizelkę na miarę, którą posiadam do dzisiaj jak jeszcze mieli salon w Warszawie. Niestety mają problem i bałagan jeśli chodzi o wysyłanie maili marketingowych. Prosiłem ich parę razy o usunięcie moich danych i mimo zapewnień, że jest to zrobione dalej zapisywali mnie do nowych newsletterów i nękali niechcianymi treściami. Sprawa ląduje w UODO.
-
Wiktoria ★★★★★
Bardzo szybka wysyłka produktu. A zamówiona muszka dla partnera wygląda lepiej niz na zdjęciach! Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Jakoś adekwatna super do ceny!
-
Jan Krys ★★★★★
Miałem okazję zakupić muszki w tym sklepie. Pomimo braku pierwotnej dostępności interesującej mnie ilości po mailu udało się brakujące muszki uszyć w tempie "ekspresowym" i 2 dni później były już u mnie. Bardzo zaskoczony byłem czasem dostawy oraz jakością która jest na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z zakupów gdyż w bardzo dobrej cenie udało mi się znaleźć odpowiednią ilość muszek i co najważniejsze w idealnej kolorystyce której poszukiwałem. Bardzo mocno polecam ten sklep z racji tego że kontakt był bardzo dobry a realizacja zamówienia bardzo szybka (pomimo tego że nie były muszki na stanie).
-
Monika Wonska ★★☆☆☆
Jeżeli chodzi o zamówienie to nie mam zastrzeżeń. Towar naprawdę dobrej jakosci. Niestety zamówiłam za duży rozmiar produktu i tu zaczęły się schody. Zrobiłam zwrot który zamiast 14 dni od dostarczenia zwrotu do firmy trwał miesiąc i to moich kilku telefonach. Panie najpierw chyba go nie zauważyły, potem zapomniały wysłać mi maila o statusie zwrotu, pozniej po moim telefonie miałam podaną datę do kiedy przyjdą mi pieniądze za zwrot, a po tym terminie ponownie musiałam zadzwonić żeby odzyskać pieniądze. Kiedy kaska już wpłynęła dokonałam ponownie zakupu tym razem dobrego rozmiaru i tu znów bez zastrzeżeń. Czyli zakup jak najbardziej, zwrotu towaru nie polecam.
-
Tomasz Marszalek ★☆☆☆☆
Unikać. Brak realizacji zamówień w obiecanym terminie, fatalna komunikacja (brak odpowiedzi na maile, ciężko się dodzwonić), a na koniec zamknięte sklepy w godzinach pracy.
-
Ola Tesola ★★★★★
Przesyłka dotarła bardzo szybko i bez uszkodzeń. Rękawiczki wyglądają bardzo ładnie, skóra jest miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Wyglądają na produkt doskonalej jakości, ale to już się okaże w trakcie noszenia. W pierwszej chwili spanikowałam, że zamówiłam za mały rozmiar, bo prawa rękawica okazała się trochę ciasna (lewa była idealna) , ale kilkukrotne założenie jej i zdjęcie sprawiło, że i ona też jest już dobra.
-
|Jozef Saganowski ★★★☆☆
Obsluga klienta nienaganna, za to sam produkt pozostawia wiele do rzyczenia , owszem jest możliwość regulacji wzdłuż jak i w szerz ale bardzo brakuje mi regulacji na wysokość . Prawidla są za płaskie brakuje im wysokości szczegółnie w strefie palców u nóg , kto ma takie płaskie palce jak Wsze prawidła? . Musiałem zmodernizować Wasz produkt wycinając z drewna podkładki o grubości 10mm dopiero można coś z tym zrobić wkładając najpierw podkładkę a dopiero później prawidło . Mam jeszcze jedną uwagę nie wszyscy wkładają te prawidła tylko do wyjściowych butów ja głównie kupiłem je do butów zimowych gdzie wydobycie ich-tych prawideł z tych że butów graniczy z cudem majac takie coś tam do pociągania jak do szufladki w malusieńkim sekretarzyku . Proponował bym coś mocniejszego z okiem na wypadek gdyby trzeba bylo poslużyć sie jakimś mocniejszym hczykiem ,aby to prawidło z buta wyciagnać . Myslę że takie jest przesłanie prawidla nie tylko trzymać fason obuwia ale też w niektórych orzypadkach np. tak jak u mnie rozciagnać lekko obuwie kiedy już się skurczyło. Pozdrawiam i życzę powodzenia w ulepszaniu produktu. Liczę na przesłanie już ulepszonych prawideł żebym mogł bez przeszkód i kombinacji użytkować Wasz produkt. Z powaniem Wasz klient
-
Regina Frontczak ★★★★★
To są moje pierwsze zakupy w sklepie AM, a jakże udane! Jestem bardzo zadowolona z jakości męskich rękawiczek, opakowanie też bardzo ładne. Serdecznie dziękuję za przemilą obsługę oraz błyskawiczną dostawę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres EM Group s.c. EM Men's Accessories AKCESORIAMESKIE.PL?
EM Group s.c. EM Men's Accessories AKCESORIAMESKIE.PL znajduje się przy aleja Marsz. Józefa Piłsudskiego 63, 05-070 Sulejówek, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do EM Group s.c. EM Men's Accessories AKCESORIAMESKIE.PL?
Można skontaktować się z EM Group s.c. EM Men's Accessories AKCESORIAMESKIE.PL pod numerem +48 790 606 677
Jak można dotrzeć do EM Group s.c. EM Men's Accessories AKCESORIAMESKIE.PL?
Do EM Group s.c. EM Men's Accessories AKCESORIAMESKIE.PL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku