Opinie

  1. srtn000 ★★★★☆

    Bardzo dobry supermarket! Ceny naprawdę przystępne, a obsługa sympatyczna i zawsze pomocna. Co prawda wybór nie jest ogromny, ale można tu znaleźć produkty, których nie ma w innych sklepach – to duży plus. Fajne, kameralne miejsce na codzienne zakupy.

  2. Biszkopt ★☆☆☆☆

    Sklep drogi w dodatku za mały parking ,zdarza się że często jest zamykany wcześniej . W dodatku świetna obsługa ale szkoda że rano są braki na półkach i są uzupełniane z opóźnieniem .

  3. Majla 88 ★★★☆☆

    Jestem stałą klientką tego sklepu. Obsługa sklepu super, pomocni, przy kasie zawsze pytają czy mam kartę lojalnościową. Ale.... Jest tam ochrona i jak ze starszym Panem nie miałam nigdy problemu, wręcz bardzo sympatycznie się rozmawia, to pani ochroniarz blond wykazuje się totalnym brakiem empatii i zrozumienia. Ponieważ nie mogę dźwigać ciężarów, jak zawsze uczciwie pytam i proszę czy mogę na chwilę wyjechać wózkiem, zapakować się do auta i wrócić z wózkiem. Nigdy mi nie odmawiano...do dziś! Pani aż zawołała kierowników sklepu, bo na jej zmianie nie można wyjeżdżać tymi małymi wózkami i powinnam przewidzieć duże zakupy i wziąć duży zewnętrzny wózek. Obłęd. Podkreślam jestem tam kilka razy w tygodniu, a ona mnie wzięła za jakąś złodziejkę wózków!!! Także mam nadzieję, że znajdą bardziej ludzką osobę do ochrony niż Panią, która zwyczajnie jest nieprzyjemna i niemiła. Resztę sklepu serdecznie pozdrawiam i polecam, a tej Pani z ochrony o nic nie pytajcie, bo tylko fuknie na Was. Nie warto psuć sobie dnia.

  1. Tomasz Lewandowski ★☆☆☆☆

    Sklep, nie dość że dosyć drogi, to jeszcze notorycznie zamykany wcześniej, klient próbujący zrobić zakupy 15-20 minut przed zamknięciem najpierw musi wybrać drzwi, bo jedne już od 21.30 są zazwyczaj zamknięte, potem wysłuchać "poganiajki" od ochroniarza, a to wszystko zanim jeszcze wejdzie do sklepu. Po czym trafiasz do kasy samoobsługowej, bo już na sklepie jest tylko ochrona. Przed 22.00 nie ma szans zapłacić gotówką (co o ile mi wiadomo nie jest zgodne z prawem), bo kierownik sklepu liczy kasę. Sklep może i w miarę dobrze zaopatrzony ale mentalność niektórych pracowników, zwłaszcza ochrony, jak z PRL'u. Nie polecam.

  2. Michal Krolikowski ★☆☆☆☆

    Jestem rozczarowany. Godzina 8:30, środek tygodnia. Pułki pustawe. Panie sobie plotkują. Nie polecam tego sklepu na poranne zakupy. Szkoda czasu.

  3. Marzena J ★★★★★

    Większy wybór produktów niż w innych dyskontach

  1. Jarek “www.kupujemystarocie.pl” Szaniewski ★★★★★

    W tym sklepie, prawie nigdy nie ma kolejki. Szybko można zrobić zakupy. Szeroki wybór warzyw i owoców. Stoisko z mięsem. Duży przestronny parking.

  2. Michal Morawski ★★★☆☆

    Mimo dość dużego bałaganu i niezbyt dużej czystości Bardzo dobrze wyposażony sklep . na plus Ze otworzyli kasy samoobsługowe

  3. Magda Mil ★★★★★

    Idealne miejsce na zakupy z przystępnymi cenami i pojemnym parkingiem :) główną zaletą jest możliwość zakupy zdrowej żywności w przystępnej cenie :)

  1. Przemysław Złotowski ★★★☆☆

    Fajni ludzie tam pracują, za to głupi robią zakupy. Bez urazy, ale jak słyszę teksty w kolejce to czasami mam ochotę dać komuś w pysk, a przecież sprzedawca też człowiek, prawda?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Carrefour Express?

Carrefour Express znajduje się przy Wólczyńska 35, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Carrefour Express?

Można skontaktować się z Carrefour Express pod numerem +48 801 200 000

Jak można dotrzeć do Carrefour Express?

Do Carrefour Express można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements