Opinie

  1. Matylda ★★★★★

    Bardzo miła obsługa i co najważniejsze zawsze mogę zrealizować receptę od ręki bo apteka jest bardzo dobrze zaopatrzona.

  2. michał kozak ★★☆☆☆

    Personel przemiły i mega profesjonalny. Jednakże w aptece unosi się fetor. Zastanawiam się czy nie trzymają trupa na zapleczu.

  3. Marta Rodziewicz ★☆☆☆☆

    Sprawa zostanie zgloszona do Wojewodzkiego inspektoratu farmecutycznego. Gdy przyszlam odebrac wczesniej specjalnie dla mnie zamowiony, refundowany lek na recepte (jestem podczas leczenia onkologicznego) wraz ze specjalnym „kwitkiem” na odbior z nr zamowienia, okazalo sie ze apteka wydala kilka godzin wczesniej komus innemu moj lek i zrealizowala na niego moja recepte. Na dwie godziny do przyjecia leku zostalam bez leku oraz bez recepty na ten lek (recepta widniala w systemie jako zrealizowana). Obslugujacy mnie pan farmaceuta stwierdzil ze to moj problem, mam sie zglosic do swojego lekarza po kolejna recepte i on nic na to nie moze poradzic. Poszlam do sasiadujacego z ziko dozu, gdzie pani farmaceutka poradzila mi, zebym wrocila do ziko poniewaz w takich sytuacjach apteka moze anulowac realizacje recepty i ja przywrocic. Po powrocie do ziko, spedzeniu tam godziny na tlumaczeniu ze to oni popelnili blad wydajac lek innej osobie na moja recepte udalo sie recepte przywrocic, slowo przepraszamy jednak nie padlo, informacji kto z pracownikow wydal onkologiczny lek osobie niemajacej na niego recepty tez nie uzyskalam. Dodam ze podczas zamawiania lekow w tej aptece podaje sie kod recepty, apteka wiec dysponuje tym kodem juz na etapie zamawiania, a potem jak widac nie weryfikuje numeru pesel przy wydawaniu lekow.

  1. Piotr ★☆☆☆☆

    Ja rozumiem, że każdy chce zarobić, ale 70% więcej niż w innej aptece (która przecież też ma swoją marżę) za prosty opatrunek to już lekkie przegięcie. Nic dziwnego, że nie było kolejki...

  2. And Red ★★★★☆

    Jedyne do czego można się przyczepić to to, że nie wszyscy pracownicy i nie zawsze są zbyt mili. Ceny ok, nie zdażyło mi się żeby czegoś nie mieli. Zazwyczaj jest otwartych kilka stanowisk więc obsługa idzie szybko.

  3. Віталій Балахтар ★★★★★

    Wszystko było na miejscu, obsługa na najwyższym poziomie

  1. Elliot Williams ★★★★☆

    Ok.

  2. Roman Szymański ★★★★★

    Robię zakupy w godzinach porannych, nie ma kolejek a obsługa jest miła i pomocna.

  3. Paweł P ★☆☆☆☆

    Apteka nie poważna. Ogłasza się w serwisie KtoMaLek i w przypadku zarezerwowania leku któryś raz z kolei usuwa rezerwacje. Ewidentnie robi to tylko dla reklamy a nie dla pomocy klientowi. Nie polecam!!!!!!!!!!

  1. Kristina K ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa! Kasjerka (tak kasjerka) nie chciała sprzedać leków na receptę, bo recepta była wystawiona 2,5 miesiąca temu … brak słów

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ziko Apteka?

Ziko Apteka znajduje się przy Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ziko Apteka?

Można skontaktować się z Ziko Apteka pod numerem +48 221 778 743

Jak można dotrzeć do Ziko Apteka?

Do Ziko Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements