Info w google, ze dzialacie w piatki do 21.30, jade z drugiego konca Warszawy zeby odebrac zamowiona recepte- wywieszka na drzwiach, ze w piatek dzialacie do 19. Serio? Ciezko zupdatowac w googlach godziny otwarcia? Zero szacunku do klienta!
Zdjęcia
Opinie
-
Karola K ★☆☆☆☆
-
Nata Bel ★☆☆☆☆
Pani farmaceutka, która mnie obsługiwała w ogóle nie zna swojej pracy. Najpierw powiedziała, że tabletki na receptę, które są w rzeczywistości bez recepty. Dobrze, że o tym wiedziałam, bo inaczej zostałabym bez leków. A potem powiedziała, że cena jest półtora razy wyższa niż w rzeczywistości. Wydaje mi się, że ludzie, którzy pracują z lekami, powinni być bardziej wykwalifikowani, odpowiedzialni i nastawieni na pomoc osobie.
-
Arsen ★★★★★
Porządna apteka. Wielki plus za to, że potrafią posprawdzać dostępność w innych aptekach i pomóc w uzyskaniu lekarstw.
-
Mariusz ★★☆☆☆
Obsługa nieprzytomna. Sprzedają mi lek za parę tysięcy do iniekcji podskórnej, a zapomnieli powiedzieć że igieł nie ma w zestawie i trzeba sobie dokupić. Latanie 2 razy z domu do apteki
-
Marcin Zdyb ★☆☆☆☆
Pani farmaceutki Moniki D. nie interesuje, że osoba chora na cukrzycę insulinozależną nie posiada recepty na insulinę, której właśnie ostatnie 2 fiolki zostały przez przypadek rozbite. Pani odmówiła wydania leku na podstawie recepty farmakologicznej i wysłała mnie do apteki gdzie ją w ostatnim czasie wykupuje. Nie ma znaczenia, że apteka ta znajduje się w innej części Polski. Mistrzowie empatii i profesionalizmu. Cyniczna obsługa- nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi. Trzymać się z daleka
-
Mariusz Jędrzejewski ★☆☆☆☆
Zwykli oszuści. Ceny w aptece stacjonarnej od kilkudziesięciu do 100% wyższe niż w ofercie internetowej ZIKO. Oczywiście widać to dopiero na paragonie. Wcześniej sprawdzić się nie da.
-
Łukanio S ★★★☆☆
Powszechna opinia o taniości aptek Ziko napędza klientele. Mit warty obalenia. Nie jest tanio, jest wręcz drogo i drożej niż u konkurencji. Zwłaszcza tej pobliskiej, w starym pawilonie po drugiej stronie ulicy. Awaryjnie można skorzystać ale warto mieć świadomość, że tanio to już tam było.
-
Kasia Pawlak ★☆☆☆☆
Ceny bardzo wysokie. Poprosiłam o witaminę D 1000 dla dziecka, z którym zresztą byłam w aptece, a sprzedano mi chyba najdroższa witaminę D 1000 ( o 25 PLN droższa niż najniższa cena na Ceneo) do tego dla dorosłych albo dzieci od 6 roku życia. Teraz na pewno aptekę będę omijać łukiem.
-
krystian kk ★☆☆☆☆
Jestem klientem tej apteki od kilku lat, po ostatnim potraktowaniu mojej osoby jestem .... Pani magister po odczytaniu kodu z mojej e- recepty stwierdziła brak leku w tej placówce. W skazując mi dostępność leku w innej placówce z tym samym logo apteki. Z zapaleniem oskrzeli po powikłaniach zapalenia płuc w okropny wiatr śnieg , bardzo złą pogodę , popędziła mnie gdzie indziej . Tam stwierdzono brak leku . !!!! Pani magister , po wykonaniu telefonu do tej samej apteki w której byłem przed chwilą ? lek znalazł się! wróciłem. nikt nic nie wie . Jak to skomentować? Zachowanie tej Pani jest skandaliczne , bardzo zła obsługa z jej strony wobec klienta , już nie mówiąc o chorej osobie. Widzę tą Panią za kasą w Biedronce , tam ludzie pokazali by jej , jak traktować klienta. Składam skargę. Mam nadzieję że,, więcej tej Pani nie spotkam w tej placówce . Nie odpuszczę tak skandalicznego zachowania . Tak po prostu się nie postępuje. Krystian Koźbiał
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ziko Apteka?
Ziko Apteka znajduje się przy Cynamonowa 19, 02-777 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ziko Apteka?
Można skontaktować się z Ziko Apteka pod numerem +48 221 778 700
Jak można dotrzeć do Ziko Apteka?
Do Ziko Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku