Opinie

  1. lemuchr ★★★★★

    Bardzo fajna apteka. Zawsze jest wszystko czego potrzebuje. A nawet jak nie ma to na drugi dzień zostaje ściągnięte.

  2. Mirek ★★★★★

    Bardzo fachowa pomoc medyczna wszystkie panie farmaceutki są bardzo uprzejmie i udzielają fachowej porady. Oceniam cały zespół na 6+. Mirek z Ząbek

  3. Meg ★☆☆☆☆

    Uwaga na tę aptekę ma kosmiczne ceny, maść która w innych aptekach kosztuje około 45 zł tutaj to 65,99 zł. To jest paragon grozy.

  1. Komanoid ★★★★☆

    Miła i pomocna obsługa. Dałbym 5 ale kilka razy nie było tego czego chciałem.

  2. Ania Mysza ★☆☆☆☆

    To była moja ulubiona apteka w Ząbkach. Była! Odkąd jest starsza farmaceutka mająca problemy ze wszystkim, konieczność wykupienia leków to koszmar i nerwy. Młode dziewczyny super, miłe i sprawnie obsługują. Wiadomo że farmaceuta przy wydawaniu leków musi sprawdzić dawki bo odpowiada za życie i zdrowie ludzi, ale jeśli pani ma problem już ze skanowaniem kodów kreskowych to reszta to już tylko pod górę. Kiedy przychodzę i jest ta pani (nie daj Boże sama) to zaraz się tworzy kolejka, ludzie się denerwują. Chciałam wykupić maść dostępną bez recepty, pani mi nie sprzedała, ani nie poleciła innego leku w zamian, bo stwierdziła że źle postawiłam diagnozę, która ostatecznie okazała się dobra. Wiadomo jak w dobie covidu jest z wizytami w przychodni (teleporada), więc musiałam iśc prywatnie. Taniej by wyszło pójście do innej apteki. Jak mam jechać do tej apteki bo ceny ma umiarkowane to mam zawsze nadzieję, że będą te młode dziewczyny. Od lat się tam zaopatruję ale poważnie myślę o zmianie apteki bo inaczej dojdzie mi dokupić lek na uspokojenie.

  3. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakupów w danej aptece. Dnia dzisiejszego (31.12.20) dzwoniłam z prośbą o sprawdzenie dostępności moich leków. Telefon odebrała starsza Pani odpowiadając z ogromną pretensją a gdy powiedziałam w jakim celu dzwonię udawała, ze nie wie o co chodzi. Telefon przekazała młodszej koleżance która z kolei była bardzo miła ale mimo wszystko jej poprzedniczka dalej była bardzo zezłoszczona i przez cała rozmowę rzucała hasłami typu „Niech se sami sprawdzają” itp. Baardzo nieprofesjonalne zachowywanie, dawno nie spotkałam się z tak niemiłą farmaceutką.

  1. Grzesiek Kozieł ★★★★★

    Dobra nie droga apteka. Przyjazne panie farmaceltki i atmosfera

  2. 4B5TR4KT H1N1 ★★★★★

    Fachowa i sympatyczna obsługa. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres APTEKA APT-DIBOSS Sp. z o.o.?

APTEKA APT-DIBOSS Sp. z o.o. znajduje się przy Leszyckiego 1, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do APTEKA APT-DIBOSS Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z APTEKA APT-DIBOSS Sp. z o.o. pod numerem +48 227 816 496

Jak można dotrzeć do APTEKA APT-DIBOSS Sp. z o.o.?

Do APTEKA APT-DIBOSS Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements