Sympatyczna obsługa, pomaga, doradza, możliwość zamówienia leków. Polecam. Elżbieta Marciniak
Zdjęcia
Opinie
-
Elżbieta Marciniak ★★★★★
-
Iwona ★☆☆☆☆
Zarezerwowałam produkt przez KtoMaLek. Dostałam informację, że mam na odbiór 3 dni. Następnego dnia koło południa dostałam kolejną informację, że rezerwacja została anulowana przez farmaceutę. Do tej pory nie wiem, dlaczego, bo żadnego wytłumaczenia nie otrzymałam. Apteka po prostu sobie anuluje rezerwacje, pomimo wcześniej podanych terminów, nie dając szansy człowiekowi, żeby zamówienie odebrać. Zdecydowanie nie polecam.
-
Dawid ★☆☆☆☆
Z przykrością zauważam, że kontakt telefoniczny z placówką jest wyjątkowo utrudniony. Próbuję odebrać receptę na Medikinet, ale od kilku dni napotykam na problemy, które wynikają z nieprzejrzystej organizacji. Zamiast ułatwić pacjentowi odbiór leku, który jest kluczowy dla jego zdrowia, zmuszany jestem do wielokrotnych wizyt, co jest wysoce frustrujące. Medikinet musi być przyjmowany regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarza, a takie opóźnienia mogą negatywnie wpłynąć na leczenie. Liczę, że sytuacja w tej placówce ulegnie poprawie.
-
Alex ★☆☆☆☆
Sprzedawcy interpretujący przepisy w sposób absurdalny, skrajnie nieprzychylny pacjentowi. Odmówiono mi sprzedaży leku, na który mam wystawioną receptę, tylko dlatego, że posiadali 2 mniejsze dawki, których suma wynosiłaby dokładnie dawkę, jaką mi przepisano. Lek jest dość trudno dostępny i w innych aptekach nigdy nie było z tym problemu, jeśli zachodziła taka konieczność. Przy odmowie otrzymałem informację, że "każdy jest człowiekiem i interpretuje sobie przepisy jak chce". Jednocześnie, żadnej chęci pomocy, inicjatywy. Leków tych bezskutecznie szukam od 1,5 miesiąca. Skutki ich niebrania już oczywiście nie interesują pracowników tej apteki.
-
Włodek Surowiecki ★★★★★
Bardzo dobrze zaopatrzona apteka. Fachowy personel.
-
Dominika Piasek ★★★★★
Wyrazy uznania dla Pana Bartłomieja pracownika apteki , który wykazł się wielką życzliwością i ludzkim podejściem do mojej nietypowej sprawy . Korzystam z tej apteki od wielu lat i zawsze spotykam się z uprzejmością , chęcią pomocy i dobrej porady . :)
-
Salon urody Beauty Woman ★★★★★
Bardzo profesjonalna obsługa. Jako jedyna apteka z którą skontaktowałam się w mojej sprawie wyraziła chęć pomocy oraz załatwienia sprawy. P. Bartłomiej pomógł bardzo sprawnie sfinalizować to czego nikt nie chciał się podjąć. Dziękuję
-
Krystyna Kania ★☆☆☆☆
Po dzisiejszej wizycie jest bardzo negatywnie nastawiona do obsługi w tej aptece. Od ponad 2 tygodni ciężko przechodzę chorobę. 20.12.2021 byłam zrealizować nową receptę + wykupić syrop z poprzedniej, który już mi się skończył. Wyraźnie powiedziałam pracownikowi, że chodzi mi o syrop, pokazałam opakowanie plus starą receptę. Od środy byłam tak osłabiona, że nie mogłam ruszyć się z domu. Pomijając fakt, że z uwagi na błąd pracownika apteki, nie mogłam korzystać z czegoś na czym mi zależało (syrop) a miałam ogromny ból gardła, dzisiaj potraktowano mnie karygodnie.Spray nie wymieniono mi nadal na syrop, chociaż chciałam przesłać potwierdzenie zapłaty kartą za leki. Sugestie, że nie wiadomo gdzie kupiłam artykuł (Na pewno na bazarze!!!), nie wiadomo co ustalałam z pracownikiem, że jutro zadecyduje kierowniczka... są żenujące. Taki personel powinno się natychmiast wymienić.
-
WiiFi ★★★★★
Dzień dobry. Jestem mamą 10 miesięcznej już córeczki, którą leczę (na naczyniaki jamiste) od 5 miesiąca życia propranalolem robionym ma receptę. Chciałbym serdecznie podziękować Pani Ewie D. (chyba kierownik apteki) w Warszawie KEN 19. W dniu wczorajszym 23.07.2021 okolo 18:00 przyjechałam do apteki, bardzo zależało mi na przygotowaniu leku 7.3 mg tak bym mogła już od soboty podawać corce dawkę adekwatną do wagi. Pani kierownik bardzo mnie zmartwiła, bo przekazała że nie ma kadry, która mogłaby zrobić dla mnie lek. Że termin odbioru leku to dopiero poniedziałek 26.07.2021. Zapytałam czy inna apteka Ziko może ma lepszy skład osobowy, że mogę pojechać nawet na drugi koniec Warszawy (a mieszkam za Konstancinem-Jeziorną). Pani zdradziła, że sama prosiła o przelokowanie kogoś do pomocy, ale niestety nie ma nikogo i w sobotę czyli dziś będą tylko 2 osoby do obsługi klientów. Z ogromnym zaskoczeniem odebrałam dziś rano telefon z apteki, Pani przekazała mi że lek jest do odbioru. To fantastyczne, że w obecnych czasach ludziom zależy na innych. Dzięki Pani Ewie, która specjalnie dziś przyszła do apteki by zrobić lek, umożliwiła mi kontynuowanie kuracji odpowiednią dawką. Moja córka która jest klientem apteki od blisko 5 miesięcy nie traci czasu na przyjmowanie zbyt małej dawki leku. Dziękuję serdecznie Pani Ewie Dębowskiej. Pozdrawiam, mama Marianny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ziko Apteka?
Ziko Apteka znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 19, 02-797 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ziko Apteka?
Można skontaktować się z Ziko Apteka pod numerem +48 221 778 709
Jak można dotrzeć do Ziko Apteka?
Do Ziko Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku