Opinie

  1. Jacek Mirewicz ★★★★★

    Świetna apteka, zawsze można uzyskać fachową radę i zamówić trudno dostępne lekarstwa. Polecam serdecznie!

  2. Alan K. ★★★★★

    Znakomita apteka. Najwyższej klasy obsługa, pani farmaceutka (nomen omen nowa właścicielka apteki od kilku miesięcy) dopytywała się o wszystko i było gotowa doradzić w każdej kwestii związanej z wykupywaną receptą. Przypomniała mi o ograniczonym czasie na wykup leku i ogółem była miłą i zaangażowaną osobą. 5/5 bez dwóch zdań na ten moment.

  3. Weronika Szaciłowska ★★★★★

    Korzystam z tej apteki blisko 10 lat. Obsługa jest profesjonalna, farmaceuci bardzo kompetentni. Zagłębiają się razem z pacjentem w charakterystykę produktu leczniczego, dają wskazania, których leków nie łączyć, pomiędzy którymi musi być odstęp w przyjmowaniu. Mają świetny asortyment, kilkukrotnie w ciągu dnia dostawy, więc uratowali mnie wielokrotnie, kiedy w ostatniej chwili realizowałam receptę, a leku akurat nie było. Co ważne - nigdy nie wciskają najdroższych leków, starają się robić tak, by pacjent nie zbankrutował. Polecam każdemu.

  1. Anna Kowalska ★★★★★

    Byłam pozytywnie zaskoczona faktem, że farmaceuta po zorientowaniu się, że pobrał ode mnie zbyt wysoką kwotę zadzwonił i zaprosił po zwrot różnicy

  2. Bruce Leewees ★☆☆☆☆

    Brak kultury u pani obsługującej aptekę. Przyjechałem 3 min. przed zamknięciem. Zostałem poinformowany przez Panią, że ma nadzieję, że moja obsługa nie będzie długo trwała. Potem inne niepotrzebne odzywki: "proszę się skupić nad tym co mówię", "no męska decyzja, zamawia Pan czy nie", "mogę Panu zarezerwować miejsce w kolejce na lek". Nie dziękuję już tej Pani, zamówiłem już sobie gdzieś indziej.

  3. Mariusz Firus ★★★★★

    bardzo przyjazna apteka, mili uczynni ludzie zawsze doradzą i pomogą

  1. Anne Reyez ★★★★★

    Najlepsza w okolicy. Panie farmaceutki doradzą, wytłumaczą i pomogą. Okazuje się że rola farmaceuty nie sprowadza się do podajnika leków, kto by pomyślał ☺️

  2. Dorota Arens ★★★★★

    Najlepsza apteka! Cudowne Panie Farmaceutki i Pan Farmaceuta. Zwłaszcza Pani Aleksandra S. Relacyjna, pomocna, skarbnica wiedzy, wypyta, dobierze leki, można czuć się zaopiekowanym. Zawsze tu wracam.

  3. Maciej Szymkowiak ★★★★★

    Najlepsza apteka na Ursynowie, jest dobrze zaopatrzona, ale to miejsce tworzą ludzie, którzy w tej aptece pracują. Cudowne Panie farmaceutki zawsze z uśmiechem pomogą i doradzą. Miejsce godne polecenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres 36,6 s.c. Apteka?

36,6 s.c. Apteka znajduje się przy Lasek Brzozowy 1, 02-792 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do 36,6 s.c. Apteka?

Można skontaktować się z 36,6 s.c. Apteka pod numerem +48 226 496 361

Jak można dotrzeć do 36,6 s.c. Apteka?

Do 36,6 s.c. Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements