Opinie

  1. Grazyna Dulder ★★★★★

    Dobrze zaopatrzona apteka, miła obsługa, nie wiem dlaczego nie było kolejki, bo obok parę metrów,w innej aptece tłum. Na pewno polecam!!!

  2. Barbara Wasilewska ★★★★★

    Apteka realizuje zamówienia składane przez internet. Szybko. Kompetentni farmaceuci służą swoją wiedzą i radami. Już tylko tu realizuje recepty i zamawiam niezbędne leki

  3. Marek Swarko ★★★★★

    Apteka dobrze zaopatrzona mila I fachową obsluga

  1. Volodymyr Rytskyi ★☆☆☆☆

    Nie sprzedali mi żadnych leków, których naprawdę potrzebowałem. A pani nie przejmowała się tym, że jutro źle się poczuję. I nie była zbyt miła, tylko podniosła głos. Nie polecam

  2. Karolina Januchta ★☆☆☆☆

    Odmówiono mi realizacji recepty refundowanej 100% dla krwiodawców- mimo okazania prawidłowych recept (ZK) i legitymacji, z informacją, że dany lek nie jest w ogóle refundowany (Sorbifer Durules). To nieprawda, ponieważ dany lek przyjmuję od zeszłego roku i już kilka razy realizowałam receptę na niego z pełną refundacją. Aktualne recepty również zrealizowałam z sukcesem w innej aptece - bez najmniejszych problemów - również z pełną refundacją.

  3. Mariia Savchenko ★★☆☆☆

    miła obsługa, ale ceny bardzo wysokie. za zwykły syrop na kaszel oddałam 39.90 gdy w internetowej Doz już kosztuje 26 a w innych w ogóle 20 zł. takie leki zazwyczaj potrzebne są w miarę pilnie, przykro, że apteka aż tak korzysta z tego.

  1. Wsparcie Psychologiczne ★☆☆☆☆

    Panie nie proponują zamienników. Pacjent nie musi wiedzieć ze istnieją. A moze zapłacić czesto 1/3 ceny. Farmaceuta tez ma kodeks etyczny prawda?

  2. Maciej Jałocha (PL-tier) ★★★★★

    Od dawna korzystam; obsługa super. Gdy zostawiłem przypadkowo kartę płatniczą pracownica wybiegła na chłód by mi ją oddać! Dziękuję! Dodatkowym atutem są brak/małe kolejki.

  3. Daniel Rz. ★★★★★

    Nie kupuję często leków więc na temat cen się nie wypowiem jak inni bo nie wiem ile jakie leki kosztują. Do apteki zachodzie jak coś potrzebuje jakieś przeciwbólowe, syrop, coś na przeziębienie, ale zawsze wszystko tu dostałem. Nigdy nie wyszedłem z pustymi rękami. chyba niektóre komentarze są przesadzone bo kolejki przed apteka są na prawdę spore więc ludzie dostają tu to czego potrzebują. Nie można zwalić na pewno że nie ma innych aptek w okolicy i dlatego tu przychodzą. Kilkaset metrów i mamy następna aptekę. Personel miły i zawsze coś doradzi i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

  1. Marek Kwiatkowski ★★★★★

    Uważam, że wszystko jest w najlepszym porządku. Bardzo miłe Panie, uczynne i w moim przypadku zawsze uśmiechnięte. Za wyposażenie i braki towaru odpowiada właściciel, a nie personel. Ceny lęków bez recepty może trochę wyższe, ale nigdzie nie muszę jechać. Ogólnie fajnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie Akermańska?

DOZ Apteka dbam o zdrowie Akermańska znajduje się przy Akermańska 3, 02-760 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie Akermańska?

Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie Akermańska pod numerem +48 228 421 618

Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie Akermańska?

Do DOZ Apteka dbam o zdrowie Akermańska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements