NAJDROŻSZA APTEKA w jakiej byłam. Biogaja dla dziecka i suplementy 2x drożej. Jak usłyszałam cenę to zdębiałam! Żałuję że znalazłam się w tej aptece, czuję się oszukana…
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja Szulc ★☆☆☆☆
-
Pavel Romanov ★☆☆☆☆
Bardzo wysokie ceny, w sąsiedniej aptece ten sam lek okazał się tańszy o około 25%.
-
sobieraja ★☆☆☆☆
Wyszłam właśnie z tej apteki, obsługa to jakieś nieporozumienie. Podeszłam do półki z kremami mediderm, żeby sprawdzić ceny poszczególnych pojemności. Cenówek brak, więc podeszłam do kasy w drugiej części apteki. Poprosiłam Panią (F) farmaceutkę żeby podała mi ceny. Podała i następnie wywiązała się następująca rozmowa: J (ja): poproszę tubkę(100g) i pojemność 625g F: czyli 625 czy tubkę J: tubkę i 625 F: no ale jaki pani w końcu chce ten krem J: oba, 625 i tubkę W tym momencie zostałam zwyzywana, że nie potrafię się wypowiadać i że o co mi chodzi J: ale tubka ma tylko jedną pojemność czyli 100g F: NO WŁAŚNIE J: i cały czas mówię że proszę o tubkę i 625 Farmaceutka ostatecznie nabiła i obsłużyła płatność a następnie powiedziała że mam sobie iść i wziąć. Powiedziałam że na półce jest tylko 625 i nie ma tam tubek. Pani wzdychając i przewracając oczami poszła na półkę. Okazało się, że rzeczywiście tego kremu tam nie ma i nagle zrobiła się milsza i powiedziała, że musi mi skrócić pieniądze a w ogóle to ona jest na zastępstwie i nie wie.
-
Teresa Figiel ★☆☆☆☆
Jestem oburzona zachowaniem i obsługą, gdzie obsługiwała mnie bardzo arogancka i bezczelna kobieta, która krzyczała na mnie tylko dlatego, że przyszłam wykupić otwartą już receptę i ważną rok żądając ode mnie recepty twierdząc, że nie ma dla mnie leku. Miałam z tej apteki wydana karteczkę z pieczątką apteki, na której była informacja ile opakowań jeszcze zostało do wykupienia i do kiedy jest ważna ta otwarta recepta. Zachowanie osoby obsługującej wprawiło mnie w osłupienie , krzyczała, kazała milczeć i że nie ma dla mnie leku bo nie mam recepty. Nie miała wizytówki (zdjęła ją)kim jest , czy może to była pani sprzątająca ? a nie magister farmacji, która ma uprawnienia do obsługi i sprzedaży leków?! Trudno powiedzieć. Przedstawić się nie chciała. Myślę, że Pani pracująca w tej aptece to jakaś pomyłka. Przestrzegam wszystkich , ja napewno tam już nie wrócę i zgłoszę do odpowiedniej instytucji o zaistniałej sytuacji. Ta Pani nie powinna mieć kontaktu z klientami , a napewno nie w aptece, gdzie ludzie idą z zaufaniem i spokojem a otrzymują dużo nerwów i są wprowadzani w błąd przez takie osoby jak ta Pani. Oczywiście nadmienię, ze w końcu pani otworzyła moją otwartą receptę i sprzedała mi jedno opakowanie, a po kolejne kazała przyjść następnego dnia , gdzie oczywiście w dniu dzisiejszym wykupiłam i dzisiaj mogłam wykupić resztę czyli dwa opakowania .
-
K N ★☆☆☆☆
Niestety muszę wystawić jedynkę. Kiedyś to była super apteka byli bardzo mili Farmaceuci niestety teraz wszystko się zmieniło są bardzo aroganccy niemili wręcz bezczelni. Cena inna na półce cena inna w komputerze raz czy dwa przymknęłam oko ale dzisiaj mnie krew zalała. Wchodzę dzień dobry poproszę Varivenol Pani Magister podaje cena na opakowaniu 49.19 a Pani mi mówi że może mi sprzedać za 60 zł albo 82 ale będzie łaskawa to za 60 ja mówię że chce kupić za tą cenę która jest na opakowaniu Pani do mnie mówi że nie muszę tego kupować i mogę sobie iść do innej apteki jednak po dłuższej wymianie zdań i zadzwonieniu do właściciela kupiłam po cenie która widniała na leku. Ciekawa jestem ile osób zostało tak oszukanych
-
Ga G ★★☆☆☆
Wysokie ceny i niektóre Panie farmaceutki są niemiłe.
-
Zuzanna Suchecka ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Polecam
-
Monika Borys ★★★★★
Bardzo miła pani Farnaceutka, no i było lekarstwo którego nie m9glam dostać w innych aptekach .
-
Tamara Marczewska ★★★★★
Stara dobra apteka z tradycjami, nie żaden sklep z lekami i kosmetykami. Doskonałe ceny, fachowa, profesjonalna farmaceutyczna obsługa. Można zamówić lek i jest szybko dostępny. Wiele ciekawych suplementów zaraz na samym wejściu. Zawsze uśmiechnięta obsługa. Bardzo to lubię, chętnie wybieram
-
Piotr Sztelmach ★★★★★
01-03.05 apteka jest czynna od 9 do 17
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Cef@rm 36,6?
Apteka Cef@rm 36,6 znajduje się przy plac Hallera 9, 03-464 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Cef@rm 36,6?
Można skontaktować się z Apteka Cef@rm 36,6 pod numerem +48 226 192 388
Jak można dotrzeć do Apteka Cef@rm 36,6?
Do Apteka Cef@rm 36,6 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku