Opinie

  1. Grzegorz Kulma ★★☆☆☆

    Dziś po południu Pani obsługująca zrobiła nie miłą aluzje w moim kierunku. Podkreślam nie mam ochoty na to aby Pani mierzyła wszyskich jedną miarą. Nie wypada też wkładać mnie być może do bagażu własnego doświadczenia. Praca za ladą apteki to nie tylko wiedza i kwalifikacje ale też w dużej mierze obycie i kultura osobista. Ciężkie żarty proszę zachować do bliższych osób, rodziny ewentualnie sprawdzą się jako suchar do towarzystwa po tak zwanym kielichu. Powiem szczerze mnie ciężko zawstydzić a tym bardziej zrobić przykrość. A dzisiejsza wizyta była jak w pysk! Tak, proszę Pani trazodon powoduje obrzęk błony śluzowej nosa, a obrzęk takowy daje efekt i uczucie zatkania. Strach pomyśleć co by było gdybym był kobietą i realizowana by była recepta na tabletkę ,,po”. A trzy ⭐️ to tylko za czystość i ład panujący w aptece. Jedna ⭐️ by była nie obiektywna i krzywdząca.

  2. Andrzej Z ★★★★★

    Miła obsługa. Apteka OK.

  3. Wisniewska Paulina ★★★★★

    Miła i profesjonalna obsługa, świetny klimat!

  1. Елена Глинская ★☆☆☆☆

    Byłem bardzo zaskoczony nieuprzejmością personelu, młodą farmaceutką i jej zachowaniem. Nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem. Szkoda

  2. Katarzyna Podgórna ★☆☆☆☆

    Od siostry(dzwoniła do apteki) sie dowiedziałam ze lek mozna wykupic dzisiaj a farmacełtka powiedziała ze wczoraj zostały wykupione.Brak możliwości rezerwacji leków.

  3. Jacek P ★☆☆☆☆

    Obsługa nie miła, wprowadza w błąd. Przydała by się lekcja kultury dla tych pań które tam sprzedają bo zachowujesz się jak kelnerki w obskurnym barze.

  1. Adam Raich ★★★★★

    Polecam aptekę, dobrze zaopatrzona, bardzo miła obsługa zwłaszcza Pani blondynka bardzo kompetentna!

  2. Adam ★★★★★

    Polecam aptekę, dobrze zaopatrzona, bardzo miła obsługa zwłaszcza Pani blondynka bardzo kompetentna!

  3. Jaro ★☆☆☆☆

    Nie mogę polecić. Przydałoby sie trochę empatii, organizacji i profesjonalizmu. Do apteki nie można się dodzwonić, graniczy to z cudem więc wszystko trzeba załatwić osobiście. 3 dni z rzędu jeździłem 140km(!) w jedną stronę do apteki, gdyż miał być oczekiwany lek na który bardzo czekam a "dostawa miała być nazajutrz". W pierwszy i drugi dzień nie dojechał z hurtowni, trzeciego dnia natomiast lek tuż przed moim przyjazdem w południe się skończył w aptece a panie nie chciały zrobić rezerwacji na niego nawet na czas mojego dojazdu do apteki.

  1. Joanna Czupryńska ★☆☆☆☆

    Zawsze chodziłam do tej apteki, ale dziś był ostatni raz. Ceny maja wyzsze, z tym się liczyłam, ale niemal podwójnie?! Lek, który przyjmuje jest dość kosztowny niestety. Dzis kupowałam go w innej formie (tabletki zamiast płynu). Cena? Ponad 600 zł! Lekko mnie zamurowało, ale w szoku zaczęłam szukać pieniędzy na kontach i dzwonić do męża. Wtedy pani farmaceutka powiedziała, ze cena leku „moze byc inna”. Po konsultacji z druga panią nabiła nowa cenę - 380! Co by się stało, jakbym miała tyle pieniędzy i zapłaciła 600 zł?! Co zobaczyłabym na paragonie?! Ile razy zapłaciłam podwójnie, bo nie sprawdzałam cen każdego leku? Nie wrócę już i ostrzegam inne osoby - sprawdzajcie ceny każdego leku jaki chcecie kupić. Każdego!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Franciszkańska?

Apteka Franciszkańska znajduje się przy Franciszkańska 14/102, 00-214 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Franciszkańska?

Można skontaktować się z Apteka Franciszkańska pod numerem +48 226 353 525

Jak można dotrzeć do Apteka Franciszkańska?

Do Apteka Franciszkańska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements