Opinie

  1. Marta Kwiatkowska ★★★★★

    Polecam aptekę, życzliwy personel. Takich farmaceutów zstępnych, uczciwych o chętnych do pomocy każdemu życzę.

  2. Alina Khomych ★★★★★

    Jestem Ukrainką i zawsze kupuję tam leki, bo sprzedawcy są zawsze mili, jeśli czegoś nie ma w aptece – szybko to załatwiają, pomagają znaleźć to w innej aptece. Ale dziś po raz pierwszy obsłużyła mnie Magda. Nie była do mnie miła, traktowała mnie niegrzecznie i protekcjonalnie. Krótko o sytuacji, która się wydarzyła: recepty dla mnie i mojego syna przychodzą na mój telefon, a ja nie mogę rozpoznać, na kogo są wystawione po numerach recept. Farmaceutka poprosiła o PESEL i za pierwszym razem, kiedy podałam swój PESEL do recepty syna (nie zgadłam) – zdenerwowała się, za drugim razem PESEL wskazał poprawny, a ja zapytałam, czy może sprawdzić w systemie, na jake imię jest wystawiona recepta – na co odpowiedziała, że ​​nie umie czytać po ukraińsku. Zapytałam: „ale czy nasze imiona są w waszych systemach zapisane ukraińskimi literami??” – a Magda powtórzyła, że ​​nie umie czytać po ukraińsku. Mówię, że nie trzeba czytać po ukraińsku, na pewno jest napisane po łacinie. Potem zapytałem, czy traktuje tak wszystkich, czy tylko Ukraińców? Dopiero potem się uspokoiła i pozwoliła mi odejść normalnym tonem. Drodzy Państwo, rozumiem, że możecie mieć dość Ukraińców w Polsce. Być może tak samo, jak Niemcy i Brytyjczycy mają dość Polaków, którzy również mieszkają na całym świecie. Ale nie opuściliśmy domu z własnej woli. I na pewno nie jest nam tu łatwiej niż w domu, gdzie wszystko jest znajome (choć jesteśmy bardzo wdzięczni Polakom za ich opiekę). I wiemy, że nie mówimy dobrze po polsku i czasem trudno nas zrozumieć. Ale jesteśmy tu, bo chcemy żyć i dbać o bezpieczeństwo naszych dzieci. Pracujemy w Polsce, płacimy podatki i robimy wszystko, co możliwe, żeby nie być ciężarem dla Polaków. Ale nie daj Boże, żebyś skończył na miejscu Ukraińców. Dobroci, pokoju, współczucia i wzajemnego zrozumienia dla wszystkich. PS. To był jedyny incydent, jaki mi się przydarzył w tej aptece. Nadal gorąco polecam to miejsce

  3. Kamil Rarak ★★★★★

    Najlepsza apteka w Polsce!!!! Zawsze życzliwie, na czas, proaktywnie i z dobrą radą! Aż chce się tu przychodzić!

  1. Sajmon Amelinowy ★★★★★

    Bardzo dobre ceny i przemiła obsługa. Warto przyjechać nawet z dalsza

  2. Jhony Wislak ★★★★★

    Dobre ceny, miła obsługa. Najlepsza jak dla mnie w okolicy.

  3. Artur Borowski ★★★★★

    Super, obsługa. Pan przez którego zostałem obsłużony był bardzo miły, fachowo pomógł w doborze leków oraz poświecił dużo czasu na znalezienie odpowiedniego kremu dla mnie.

  1. Karolina Malina ★★★★★

    Ceny niskie,obsługa bardzo miła i pomocna.

  2. Małgorzata Rowicka ★★★★★

    Ceny naprawdę przystępne nawet leków na receptę, leki bez recepty tańsze niż w aptekach internetowych. Miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Centralna?

Apteka Centralna znajduje się przy Puławska 43, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Centralna?

Można skontaktować się z Apteka Centralna pod numerem +48 222 992 930

Jak można dotrzeć do Apteka Centralna?

Do Apteka Centralna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements