Sprzedawca który się chyba uczył został pozostawiony bez pomocy i musialem zapłacić 2x za produkt który nie byl tani bo kierownik sklepu wolał sobie zaglądać nie wiadomo gdzie ... teraz musze czekać na zwrot pieniędzy aż do po świętach... suuper !!!
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Sumiński ★☆☆☆☆
-
Maciej Krawczak ★★★★★
Bardzo dziękujmy p. Magdzie za fachowe doradztwo. Przyjechaliśmy po jedna kurtkę, wyszliśmy z dwoma kurtkami.
-
Kamila mis ★★★★★
Świetny przestronny lokal, duży asortyment, świetna obsługa szczególne podziękowania dla Pani Izy za profesjonalną i miłą obsługę
-
Krzysztof F ★★★★★
Bardzo przyjazna obsługa, fajne rabaty na otwarcie.
-
Ania Kowalska ★☆☆☆☆
Chciałam kupić kurtkę i walizkę, przez 10 minut stałam i czekałam na obsługę, ekspedientka stała za kasą i rozmawiała ze słuchawkami w uszach żaląc się swojego chłopaka. Nie wiem kto panuje nad obsługą tego sklepu, ale robi to źle. Rozumiem czas oczekiwania, kiedy jest dużo osób i każdemu trzeba pomóc. Ale rozmawianie przez tel o prywatnych sprawach, kiedy klienci czekają na obsługę? Wyszłam ze sklepu razem z innymi osobami, obsługa dramat.
-
Emilia ★★★★★
Przemiła i profesjonalna obsługa pana w brodzie. Super
-
DszpakD ★☆☆☆☆
Żona kupiła torebkę na prezent świąteczny. Po otwarciu prezentu okazało się, że do torebki brakuje paska, jak się później okazało brakowało również metki. Chciałem wymienić torebkę, która nie była używana na droższa za którą chciałem dopłacić, jednak odmówiono mi ponieważ bez metki nie wymienią. Zwracałem uwagę, że tak jak nie było paska dołączonego do torebki nie było również metki, tak towar został wydany na co pan wlasciciel z obsługą klienta na żenujące niskim poziomie sugerował mi, że konfabuluje.Nie polecam sklepu, brak proklienckaiej obsługi przed sprzedażą jak i po sprzedaży. Nie róbcie sobie problemów kupując u tego butikowego janusza.
-
Katarzyna ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa. Towar pokazany jako dostępny na stronie, w sklepie nie ma. Starszy Pan obsługujacy bezczelny, niemiły. Buractwo.
-
Tomasz Duda ★☆☆☆☆
Mocno się zawiodłem przede wszystkim na jakości. Pasek nie wytrzymał nawet roku mimo wysokiej ceny. Reklamacja nie została uznana. Nie polecam tej sieci sklepów z powodu bardzo niskiej jakości produktów które oferują i bardzo wysokich cen.
-
emes ★☆☆☆☆
Najgorsza obsługa z jaką się kiedykolwiek spotkałem. Sprzedawcy absolutnie nie zależy na kliencie który próbuje kupić sobie nową kurtkę. Po kilku minutach łaskawie zainteresował się klientem, a na pytanie o rabat z powodu wady fabrycznej tego jedynego dostępnego w tym sklepie egzemplarza odpowiada dość opryskliwie. Również na pytanie gdzie w Warszawie jest dostępny taki sam model, odpowiedział, że nigdzie, co mocno mija się z prawdą. Ogólnie podsumowując radzę wszystkim kupującym omijać to miejsce szerokim łukiem. Jestem tylko pełen podziwu dla firmy Ochnik, że sobie pozwala na taką obsługę klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon OCHNIK - Blue City - Warszawa?
Salon OCHNIK - Blue City - Warszawa znajduje się przy Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon OCHNIK - Blue City - Warszawa?
Można skontaktować się z Salon OCHNIK - Blue City - Warszawa pod numerem +48 223 117 100
Jak można dotrzeć do Salon OCHNIK - Blue City - Warszawa?
Do Salon OCHNIK - Blue City - Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku