Opinie

  1. Regina ★★★★★

    Dobre ceny,przemiła obsługa,panie magister Otwarte i pomocne. Dodatkowy plus sekcja dermo. Polecam.

  2. PAULINA IWIŃSKA- BIERNAWSKA ★★★★★

    Bardzo lubie to miejsce! Fantastyczna obsluga (poza jedną niegrzeczną wymalowaną panią), dobre ceny

  3. Natalia ★★★★★

    Najlepsza apteka w Warszawie. Asortyment świetny, zawsze wszystko jest, Panie Magister przemiłe i profesjonalne, w szczególności Pani Małgosia! Bardzo polecam młodym i starszym. Jestem stałym klientem od wielu lat i to się nie zmieni.

  1. Tomasz Ziółkowski ★☆☆☆☆

    Zacząłem realizować w aptece długoterminową receptę, więc nie mogę jej już kontynuować w innej aptece. Ale od 2 tygodni lek (drogi, krytyczny lek dla kilkuletniego dziecka) niby jest niedostępny i co tydzień każą się dowiadywać o jego dostępność za kilka dni. I co tydzień ta sama informacja. Tymczasem okazuje się, że lek w aptece fizycznie jest (farmaceutka przy mnie wyjęła go z lodówki - wiele opakowań), ale jest "zarezerwowany dla innych pacjentów", przy czym pojedyncza rezerwacja dotyczy 3-4 opakowań, a taka ilość dla jednej osoby wystarcza (w zależności od wagi pacjenta) na co najmniej kilka miesięcy, a nawet na rok! Jednym pacjentom odmawia się wydania choćby jednego opakowania, a innym robi się rezerwacje na 4 opakowania! Mi natomiast odmówiono rezerwacji na najbliższą dostawę (mimo podania numeru recepty i danych osobowych)! Po prostu mam się dowiadywać co kilka dni, czy lek się pojawił. Sprawa oczywiście będzie zgłoszona do GIF.

  2. Wanda ★★★★★

    Wspaniały personel, bardzo pomocny, uśmiech na twarzy i miły.

  3. Aleksandra Lisiewicz ★★☆☆☆

    Nie mogę ocenić pozytywnie wizyty w aptece . Członek rodziny , osoba starsza która dopiero co wyszła ze szpitala zakupiła inhalator za prawie 180 zł który po paru godzinach przestał działać.. w aptece reklamacja ale co dalej jak lek należy przyjmować 4/5 razy dziennie ? Kolejny zakup za tą samą kwotę ? Jak zostaje to rozwiązane bez szkody dla chorej osoby ?

  1. Frano ★★★★★

    trochę drogo jak na aptekę, wynika to z braku tańszych zamienników wielu leków, jednak tak generalnie poziom jest trzymany. na duży plus można wskazać zaangażowanie obsługi w przestrzeganie nakazu noszenia maseczek. w wielu innych miejscach pracownicy podchodzą do tej kwesti znacznie luźniej.

  2. MAREK MARKIEWICZ ★★★★★

    Korzystam z tej apteki od kilku lat i jestem zadowolony pod kątem wiedzy o lekach wraz z ich zastosowaniem. Nieraz w skrajnych sytuacjach 2 panie " poszły na rękę" w załatwieniu recepty. Polecam z korzystania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ziko Apteka?

Ziko Apteka znajduje się przy Grójecka 17, 02-021 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ziko Apteka?

Można skontaktować się z Ziko Apteka pod numerem +48 221 778 734

Jak można dotrzeć do Ziko Apteka?

Do Ziko Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements