Opinie

  1. Marek Hoffman ★☆☆☆☆

    Odkąd Pan Łukasz i Pan Marian nie pracują, wszystko do niczego.

  2. Bartek L ★☆☆☆☆

    Jak nigdy nie pisze opinii, tak tutaj swoją zostawię. Wczoraj, 03.12.2025 r. po godz. 16 przyjechałem do apteki rowerem po leki dla dziecka. Od wejścia zamiast odpowiedzi na moje „dzień dobry” od starszej pani w blond włosach usłyszałem szorstkie „z rowerami nie wchodzimy, na zewnątrz jest stojak”. Zatrzymałem się w połowie apteki i odpowiedziałem, że nie mam blokady, a potrzebuje leku więc wszedłem na szybko. Usłyszałem wówczas, że nie można „bo my musimy potem sprzątać, bo wy jeździcie….”. Potem w trakcie opuszczania apteki padło jeszcze w moją stronę pytanie czy samochodem też wjeżdżam do sklepu, na co bez już skrywania ironii, a zarazem dopasowując poziom do rozmówczyni odpowiedziałem „nie, bo samochód jest za szeroki” i opuściłem aptekę. Wszystko to w obecności 1-2 klientów za mną. Sprawdziłem naklejki/napisy odnośnie zakazu wejścia z rowerem - nie ma (załączam zdjęcia jako dowód). Byłem zmuszony jechać do innej apteki. Dodam, że tego dnia było sucho, nie padał śnieg/deszcz. Po drugie jeśli już wchodzimy w takie dywagacje, to gdy jest błoto/śnieg, to pod podeszwą butów nierzadko znajduje się podobna ilość brudu jak z roweru, którego kola „czyszczą” się przez siłę odśrodkową w czasie jazdy. Klientów z butami jest jak mniemam znacznie więcej niż rowerzystów, przez co brudu rownież. Mam zatem nadzieję, że (zgodnie z logiką chamskiej pracownicy) właściciele apteki zapewnią kapcie dla kupujących, a na zewnątrz pojawi się stojak - tym razem na buty, by leniwa pracownica nie musiała wszak niczego zmywać na koniec pracy. A całkiem poważnie - sytuacja była żenująca i mam nadzieję, że kierownictwo wyciągnie w stosunku do tej kobiety konsekwencje. Po innych komentarzach widzę, że problem nieprzyjemniej obsługi pojawia się częściej - może warto zbadać sprawę. Od siebie dodam, że nie zrobie już tam zakupów, a każdemu bede serdecznie odradzać - tak dla zasady. Zatem serdecznie nie polecam.

  3. Natalia R ★☆☆☆☆

    Bywałam w tej aptece niejednokrotnie ze względu na bliskość względem mojego miejsca zamieszkania. Obsługa jest niestety bardzo nieprzyjemna - szczególnie Pan farmaceuta. Ceny leków są nieporównywalnie wyższe niż w konkurencyjnych aptekach. Wisienka na torcie jest Pan ochroniarz, który zachowuje się jak domorosły stróż prawa i patrzy się w nieprzyjazny sposób na klientów i kontroluje klienta w sposób zdecydowanie niewspółmierny do profilu klienta - jakby postrzegał ich jako potencjalnych złodziei - już pominę prosty fakt że nawet nie wyrażał chęci odpowiedzenia na proste “dzień dobry” tylko patrzył się z drwiącym uśmiechem - zresztą proszę spojrzeć na pozostałe komentarze innych klientów - które wielokrotnie potwierdzają moje odczucia. Absolutnie nie mogę polecić tego miejsca nikomu!

  1. Mateusz ★☆☆☆☆

    Długi czas oczekiwania - brak zainteresowania po stronie sprzedającego - powolna obsługa

  2. Jakub Sobczyński ★★★★☆

    Miła i pomocna obsługa. Ceny konkurencyjne, minusem brak możliwości podjechania pod Aptekę

  3. Ar7mork ★☆☆☆☆

    Zostałem publicznie oskarżony przez pracownika o podrabianie recepty. Chciał dzwonic na policję mimo posiadania paragonu z wizyty u lekarza. Nie sprzedał mi leków i nie zadzwonił na policję mimo mojej bezpośredniej prośby żeby to zrobił. Przyszła nawet moja rodzina żeby pomóc w tej sytuacji. To też nie zmieniło zdania pracownika. Żałuję że nie poszedłem do sądu w tamtym czasie. Zdecydowanie odradzam kupować tu cokolwiek na receptę bo pracownik może próbować publicznie kogoś ośmieszyć i zmarnowac twój czas.

  1. Dawid W ★☆☆☆☆

    Ceny przynajmniej 2x takie jak w internecie i około 50 procent wyższe niż w innych aptekach. Ochrona patrzy na ludzi jak na złodzieji.

  2. dino civardi ★☆☆☆☆

    Kupiłem katarek plus za 82 zł zdziwiony cena za kawałek plastiku sprawdziłem w internecie i można za 45 zł kupić. Niemoralnie wysoka cena na produkt który musisz kupić.

  3. Tuấn vinh Nguyễn ★★★★★

    Jestem obcokrajowcem, przychodzę kupić lekarstwa dla moich dzieci, chociaż nie znam języka, ale pracownicy są entuzjastycznie nastawieni do pomocy, lokalizacja jest wygodna w podróży, przestronne stoiska z lekarstwami, czyste, wiele leków i produktów farmaceutycznych dla ludzi Zakup ma więcej możliwości, według mojej oceny jest tak dobry

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka K&D?

Apteka K&D znajduje się przy Grójecka 194/U16, 02-390 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka K&D?

Można skontaktować się z Apteka K&D pod numerem +48 223 702 391

Jak można dotrzeć do Apteka K&D?

Do Apteka K&D można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements